Nie wiem, czy zaszczepię swoje dziecko. Czy będę złą mamą? Justyna

Nie wiem, czy zaszczepię swoje dziecko. Czy będę złą mamą? Justyna
01.02.2018

Nigdy nie wątpiłam w to, że lekarze są od pomagania. Mam dobre doświadczenia. Ale trochę zaczynam się nad tym wszystkim zastanawiać. Niedługo zostanę mamą i słucham tej dyskusji na temat szczepionek. Jedna strona swoje, druga swoje i nie wiadomo, co o tym myśleć.

Lekarze mówią: szczepić. I tyle, bez żadnych konkretów i szczegółów. Przeciwnicy podają przykłady, dlaczego to groźne i szkodliwe. Cytują wyniki badań i coraz więcej rodziców im wierzy. Muszę przyznać, że ja też zaczynam mieć wątpliwości. Nie wiem, co zrobię, jak już urodzę.

Komplikacje się zdarzają i to coraz częściej, a ja nie chcę zrobić swojemu dziecku krzywdy.

 

Mam nadzieję, że nie weźmiecie mnie za wariatkę. Zazwyczaj nie wierzę w teorie spiskowe, ale w tym przypadku trudno inaczej. Przeczytałam już dziesiątki artykułów przeciwników. Ich argumenty naprawdę mają ręce i nogi. Przecież nie wymyślają tego sobie z nudów.

Śledzę też grupy na Facebooku i włos się jeży na głowie. Widzę tam zdjęcia sparaliżowanych dzieci. To podobno przez szczepionki. Chyba rodzice nie kłamią. A z drugiej strony nie słyszę, żeby z nieszczepionymi maluchami działo się coś strasznego.

Czy będę złą matką, skoro im wierzę?

Justyna

91 % tak
9 % nie

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.02.2018 21:56
Obejrzyj film Zaszczepieni. Szczepienia zawierają metake cięzkie, polisorbad 40, formalhedyt, i inny syf Trzeba sobie odpowiedzieć jaki jest sens szczepić skoro we krwi jest tylko 5 układu odpornościowego. Proszczepionkowcy tak plują na innych tylko dlatego że mają inne zdanie ot wolność słowa!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2018 21:56
Obejrzyj film Zaszczepieni od tuszowania prawdy do katastrofy. Tak plują ci proszczepionkowcy tylko dlatego że ktoś ma inny pogląd, ot wolność hipokryci. Dziecko w pierwszych dniach nie ma wykształconej bariery krew-mózg więc wszystkie toksyny zatruwają mózg. Jest pełno filmów jak dziecko dostaje autyzmu, po szczepieniu, czy nop. Poczytaj se alternatywne źródła informacji nie mainstreamowe, tylko u nas jest obowiązkowa szczepionka HPV. Argumenty proszczepionkowców i i ch logika jest śmieszna, to wy macie tego wirusa i możecie zarazić nie my, Ignoranci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2018 00:06
Najlepsze jest to, ze każdy antyszczepionkowiec zna kogoś, czyje dziecko brata sąsiada wujka od strony matki ma autyzm poszczepienny ;p
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2018 13:47
"Widzę tam zdjęcia sparaliżowanych dzieci. To PODOBNO przez szczepionki". No właśnie teorie spiskowe łatwo się wymyśla, a głupoty na poparcie łatwo wmówić. Rób jak chcesz, ja bym nigdy nie zaryzykowała niezaszczepienia swojego dziecka i narażenia go ( rodzę za 3 miesiące). My wszyscy jesteśmy zaszczepieni i zdrowi a teraz nagle dzieciom w tym pokoleniu to szkodzi? To taki sam idiotyzm jak imprezy ospowe. Ja też nie chce żeby moje dzieci miały styczność z tymi nieszczepionymi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.02.2018 21:53
Takie nieszczepione dzieciaki powinny być oznaczone jak krowy na pastwisku, żeby było wiadomo kogo unikać. Nawiedzona madka-kretynka. Potem będzie latała jak ze sraczką bo Brajanek zachorował. Lecz się sama z doktorem Google.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo