Czy powiedzieć chłopakowi, co mnie w nim obrzydza? B.

Czy powiedzieć chłopakowi, co mnie w nim obrzydza? B.
31.01.2018

Piszę do Was z delikatnym problemem. Wydawało mi się, że potrafię się zachować, ale nie tym razem. Spotykam się z chłopakiem od kilku miesięcy. Im dłużej z nim jestem, tym bardziej się z tego cieszę. Jest naprawdę świetny. Tylko, że im dłużej go znam, tym bardziej wyczuwam coś niedobrego. I to dosłownie... Od jakiegoś czasu zorientowałam się, że strasznie śmierdzi mu z buzi. Wcześniej musiało być inaczej, bo bym zauważyła.

Teraz wystarczy, że się do mnie zbliży i wyczuwam ten przykry zapaszek. Przy całowaniu jeszcze gorzej, bo do zapachu dochodzi dziwny posmak z jego ust. Za pierwszym razem myślałam, że się czegoś najadł i stąd to się wzięło. Ale to niemożliwe, że, bo to trwa już chwilę. Zaczyna mnie to od niego odpychać, bo nie czuję już żadnej przyjemności. Aż mnie naciąga na wymioty.

Jak się skrzywiłam ostatnim razem, to zapytał o co chodzi. Wymyśliłam, że coś mi przeskoczyło w kostce i stąd ta mina. No to zaczął mnie pocieszać kolejnymi pocałunkami i myślałam, że zejdę. Miałam ochotę złapać go za głowę i odciągnąć od swojego nosa. Coś strasznego po prostu. Albo mu się psują zęby, albo coś z żołądkiem. Takie rzeczy się zdarzają, ale on chyba się nie zorientował.

Chciałabym mu o tym powiedzieć. Nie tylko po to, żebym nie musiała go wąchać, ale żeby nie miał problemów. Pewnie jak rozmawia z innymi, to też to wyczuwają. Mnie jest niedobrze, inni się z niego pewnie śmieją, on robi z siebie głupka i tak w kółko. Muszę mu to dać do zrozumienia, ale jak? 

Już nawet myślałam, żeby wspomnieć o tym jego mamie albo siostrze, żeby przy okazji mu coś wspomniały. Ale jak się wyda, że to wyszło ode mnie, to mogę podejrzewać jak on się poczuje... Najlepiej byłoby wprost. A jak się obrazi? Na pewno będzie mu bardzo głupio, a nie chcę go tak krępować.

Da się jakoś delikatnie z tego wyjść? On sam siebie nie wyczuwa, więc to może trwać i trwać.

B.

93 % tak
7 % nie

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Pogadaj z nim (Ocena: 5) 01.02.2018 00:02
Pogadaj z nim, tylko delikatnie. Może ma próchnicę? Albo refluks lub halitozę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2018 17:42
Widzę, że problem ten sam. Tylko ja mówię swojemu wprost. Idź do dentysty, bo masz chyba stan zapalny. Czuć nieprzyjemny zapach z twoich ust. Poszedł, wyleczył, przestało śmierdzieć. SZCZEROŚĆ w związku, nie słyszałaś o tym?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2018 14:16
Zacznij od gum do żucia. Jak się spotkacie to sama ją wyciągnij i żuj i pytaj "chcesz gumę". Powiedz że ją lubisz bo fajnie odświeża oddech itd wtedy na pewno się domyśli, że chodzi o jego nieświeży oddech i może coś z tym zrobi . A ty nie będziesz musiała wdawać się w niekomfortową rozmowę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2018 11:10
ja tam mówię prosto z mostu, trochę z humorem "mhmmm, poranny oddech, normalnie powiew wiosny. wyszoruj zęby to potem będziemy się całować pół dnia" albo jeśli problem jest na co dzień to poprostu "kochanie, myślę że możesz mieć problemy z żołądkiem. czuć od ciebie niepszyjemny zapach, nie obrażaj się bo nie mówię tego żeby cię urazić ale coś jest nie tak i lepiej żeby to wyszło odemnie niż chamsko od kogoś na ulicy"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2018 11:00
Powiedz to szczerze, otwarcie, ale delikatnie. Nie chamsko.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo