Czy połykać nasienie chłopaka? Patrycja, 19 l.

Czy połykać nasienie chłopaka? Patrycja, 19 l.
20.01.2018

Staram się eksperymentować w łóżku z moim chłopakiem. Nie jesteśmy jakoś bardzo doświadczeni, ale mamy odwagę i to się liczy. Bardzo lubimy zabawy oralne, ale wiem, że z mojej strony nie wygląda to dokładnie tak, jak on by chciał. Chodzi o to, że jeszcze nigdy nie połknęłam jego nasienia.

Coś mnie przed tym powstrzymuje. Nie lubię tego smaku i konsystencji. Mam wrażenie, że jak dostanie się do mojego gardła, to się uduszę. Przecież to jest takie gęste i lepkie. Poza tym, czytałam, że w płynach ustrojowych jest mnóstwo bakterii, a nawet chorób. On niby jest zdrowy, ale nigdy nic nie wiadomo.

Widzę, że jemu jest z tego powodu smutno. Często pyta, czy tym razem się skuszę…

 

Powiem tak - chciałabym spróbować, ale strach okazuje się silniejszy. Z drugiej strony - czuję, że jemu jest przykro. Dla niego byłby to dowód miłości i zaufania. A tak wygląda to kiepsko. Bawimy się, jest super, a potem ja się zrywam, żeby to wszystko wypluć. Zdaję sobie sprawę, że wolałby inaczej.

Widzę później to jego spojrzenie i smutną minę. On myśli, że się go brzydzę. Nie dziwię mu się. On jakoś niczego nie wypluwa, co ze mnie wypływa w czasie igraszek. Mnie też to boli i nie wiem, co dalej. Nie chciałabym, żeby przez to coś się między nami zepsuło.

A Wy połykacie?

Patrycja

47 % tak
53 % nie

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.01.2018 17:21
Jak nie lubi smaku i konsystencji i po prostu sperma w ustach ja brzydzi, to niech po prostu tego nie robi. Seks ma sprawiac przyjemnosc. Niektorzy lubia klasyczny seks, niektorzy potrzebuja urozmaicenia. A jak facet ciagle naklania wlasna dziewczyne do zrobienia czegos, czego ona sie brzydzi, to jest to zwykly egoista. Powinna mu zaproponowac, zeby sam wypil wlasna sperme i zobaczy jakie to przyjemne. Robcie w lozku tylko to na co macie ochote. Nigdy nie robcie niczego co do czego nie jestescie przekonane, czujecie wstret itd. Faceci sa w wiekszosci egoistami i mysla glownie o swojej przyjemnosci, zatem dziewczyny, wy myslcie o wlasnej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.01.2018 12:07
poprzez dietę u mężczyzny można trochę zmienić smak np na bardziej słodki ;) Według mnie zawsze warto wyjść ze swojej strefy komfortu i próbować nowych rzeczy niezależnie od kategorii wtedy wiemy w końcu czy lubimy coś czy nie i już żaden strach i wątpliwości nami nie targa. Jeśli się zdecydujesz to nic przecież nie stracisz ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2018 13:38
Jeśli nie masz na to ochoty, to tego nie rób. Seks jest przyjemny i można czerpać z niego niesamowitą satysfakcję, ale tylko wtedy, gdy obydwie strony się zgadzają na eksperymenty i nowinki. Nic na siłę, jesteście młodzi, ale skoro współżyjecie, to powinniście być także dojrzali. Więcej zrozumienia, a mniej wyidealizowanego obrazu seksu, który jest obecnie promowany ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo