Mam 25 lat i 12 partnerów na koncie. Czy to dużo? Iza

23.12.2017

Dziewczyny - krótka piłka: Mój obecny chłopak zadał mi pytanie, z iloma facetami spałam. Oczywiście znam odpowiedź, choć jemu powiedziałam, że nie wiem - musiałabym policzyć. To już go trochę zaniepokoiło. Miałam nadzieję, że nie wróci do tematu, ale on nalega. Obiecałam, że kiedyś powiem. Prawda jest taka, że miałam wcześniej 12 kochanków.

Nie wiem, czy to dużo czy mało, ale on na pewno uzna, że jestem puszczalska. Zastanawiam się, czy nie lepiej będzie skłamać i np. powiedzieć, że nie chciałam mu powiedzieć, bo miałam tylko jednego faceta i trochę się wstydziłam... Z nimi to nigdy nie wiadomo – nietkniętej się przestraszy, a zbyt doświadczonej pewnie nie będzie szanował.

Wiem, że nie jestem najporządniejszą dziewczyną, jeśli o to chodzi. Dużo tych partnerów było, ale miałam taki okres w życiu, kiedy seks był dla mnie tylko zabawą. Jak była okazja, to się kochałam i tyle. Wystarczyło, że chłopak mi się podobał. Ale teraz naprawdę jest już inaczej. Na nim mi bardzo zależy i chciałabym, żeby on jako trzynasty był już ostatni.

Tylko czy on mi w to uwierzy? Wątpię. Chciałabym być szczera, ale coraz bardziej mi się wydaje, że powinnam skłamać. Dla dobra swojego i jego. Ten związek naprawdę dobrze wróży i głupio byłoby się rozstać przez coś takiego.

Iza

70 % tak
30 % nie

Polecane wideo

Komentarze (26)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.05.2020 00:00
Wypniesz się jak stara kur.a daj namiary to mi obrobisz
odpowiedz
K. (Ocena: 5) 27.12.2017 15:47
A ja mam 25 lat i żadnego faceta na koncie. Tzn miałam chłopaka, ale do seksu nie doszło, bo nie chciałam. Od 3 miesięcy piszę z takim chłopakiem, dzwonimy do siebie. Mieliśmy się spotkać, ale jakoś nie wyszło, a teraz to on pracuje i nie bardzo ma czas (jest kierowcą), dzieli nas 100km. Ostatnio trochę go przycisnęłam to mi powiedzial, że postara się przyjechać niedługo. Jestem dziwna, że mając 25 lat nie spałam z facetem?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 27.12.2017 12:36
Ja też mam 25 lat i jednego partnera "na koncie", a mianowicie mojego męża. Zapewne jestem staroświecka i zacofana? :D
zobacz odpowiedzi (1)
Just True (Ocena: 5) 26.12.2017 14:53
Jesteś jak cukierek, który mi właśnie wypadł.... Może go ktoś podniesie...na pewno nie ja
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.12.2017 18:12
E tam, niedużo wcale. Sama mam dziesięciu na koncie i 23 lata. Z tych dziesięciu tylko trzech potrafiło doprowadzić mnie do orgazmu. Do regularnego (a nie, jak się paniczowi zachce, bo naczytał się w jakichś odmętach internetu, że kobiecie nie jest on aż tak potrzebny, z raz na tydzień wystarczy) i takiego żebym się nogami nakryła tylko jeden z tych trzech - mój obecny partner. Jakby trzeba było to szukałabym dalej, nie z braku, ale właśnie z szacunku do siebie i swoich potrzeb. To mój facet powinien być dumny, że na nim się zatrzymałam, a nie ja mam się wstydzić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie