Czy zaczekać z zerwaniem do studniówki? Mam go dość, ale nie chcę iść sama! A., 18 l.

Czy zaczekać z zerwaniem do studniówki? Mam go dość, ale nie chcę iść sama! A., 18 l.
07.12.2017

Dopiero zaczynał się nowy rok szkolny, a tu już grudzień... Zaczęłam myśleć o studniówce, która czeka mnie w styczniu. Na szczęście ustalili już miejsce, które nawet mi odpowiada, więc jest dobrze. Myślałam, że moim największym problemem będzie odpowiednia sukienka i fryzura, ale jest coś gorszego. Pomiędzy mną, a moim chłopakiem zaczęło się trochę psuć. Idealny moment.

Nawet nie chodzi o to, że on mnie zdradza, albo ma humory. Wręcz przeciwnie – dalej twierdzi, że mnie kocha i bardzo się stara, ale ja zrozumiałam, że to chyba nie jest facet dla mnie. Zaczęło mnie męczyć jego towarzystwo. Jest tak przewidywalny, że czasami jest mi aż niedobrze. Myślałam nawet, żeby się rozstać, ale co, jeśli zostanę sama na studniówkę?

 

Od lat marzę o tym dniu. Chcę wyglądać i bawić się świetnie. Jeśli teraz go zostawię, to nic z tego nie będzie. Przecież nie pójdę tam sama, albo z bratem którejś z koleżanek. To byłoby upokarzające. Nawet ostatnio mnie wypytywał „kiedy idziemy” i jaki garnitur powinien sobie kupić. Na razie udaję, że ten temat mnie mało interesuje, ale to przecież nie jest prawda.

Szczerze mówiąc, to najchętniej bym mu powiedziała, że on nigdzie ze mną nie idzie. Ani na studniówkę, ani nigdzie indziej. Ale na razie w tym trwam. Z drugiej strony, zastanawiam się, czy dam radę się jeszcze przemęczyć cały grudzień, aż do stycznia. A potem co? Zostawić go zaraz po studniówce? To też wyjdzie głupio, bo dostaniemy film i zdjęcia, a ja będę się musiała tłumaczyć, dlaczego nie jesteśmy już razem.

Chciałam mieć piękny dzień i wspominać go długo, a na razie same wątpliwości. Sama pomyślałam, że to wygląda głupio, ale naprawdę nie wiem, co robić. Może lepiej jeszcze trochę poudawać, żeby studniówka wyglądała tak, jak sobie zaplanowałam? W końcu mnie nie krzywdzi i jemu jeszcze zależy, więc jakoś bym to przetrwała.

Ale nie jestem pewna, czy warto...

A.

43 % tak
57 % nie

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.12.2017 22:30
Yyy, chcesz mieć go na zdjęciach i filmie ze studniówki? Chcesz żeby cały wieczór siedział obok i działał ci na nerwy? To ma sens. Zerwij.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2017 08:38
Jesli masz jakiegos znjaomego ktory moglby z Toba isc na studniowke to zerwij z nim.. najgorzej jest tkwić w takim zwiazku :/ wiem co to znaczy jedna wielka meczarnia. Ja zostawilam chlopaka przed weselem ale postanowilismy ze jednak jeszcze pojdzie ze mna na to wesele :) i mimo ze juz nie bylismy razem te wesele i tak mnie meczylo i chcialam zeby jak najszybciej sie skonczylo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.12.2017 08:31
Ja bym go zostawiła już teraz bo później będzie jeszcze trudniej. A tu święta się zbliżają, sylwester i chciałabyś z nom spędzać ten czas? Chyba nie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo