Czy mogę sama zorganizować swój wieczór panieński? Kamila

Czy mogę sama zorganizować swój wieczór panieński? Kamila
29.11.2017

Moje Drogie,

stało się - jestem szczęśliwą narzeczoną. Zaczynamy planowanie ślubu. Wybraliśmy już piękną oprawę wesela oraz świątynię. Z powodu naszej wiary świadkami będzie dwóch mężczyzn. Odliczamy już dni do dnia, w którym staniemy się małżeństwem, jednak jest coś, co mnie nurtuje i chciałabym poznać Wasze zdanie.

Chciałam całkowicie zrezygnować z wieczoru panieńskiego w swojej sytuacji, jednak narzeczony namówił mnie, bym z tego nie rezygnowała. Problemem jest natomiast jego zorganizowanie - skoro świadkami są mężczyźni, nie zorganizują mi go.

Wpadłam więc na pewien pomysł: może zorganizuję go sobie sama? Zaproszę wszystkie dziewczyny które chcę, spędzimy miły wieczór przy winie i może jakiejś dobrej kolacji, bez szaleństw…

 

Będzie tort, gustowne dekoracje, może grill jeśli pogoda dopisze. Wybiorę ładne miejsce... Przy okazji będę miała pewność, że będzie to mój wymarzony panieński, bez sztucznych penisów oraz innych obleśnych dekoracji.

Nasi świadkowie to dwójka żonatych mężczyzn, obaj mają dzieci. Nie chcę zatem obarczać ich partnerek organizacją panieńskiego i chcę to zrobić sama. Moja najlepsza przyjaciółka mieszka na drugim końcu Polski i również nie da rady tego zorganizować.

Jak uważacie? Czy to wypada? Czy któraś z was organizowała sobie ten wieczór lub w takim uczestniczyła? Myślicie, że to wypali?

Pozdrawiam

Kamila

86 % tak
14 % nie

Komentarze (9)

Ocena: 4.78 / 5
gość (Ocena: 5) 29.11.2017 11:16
nie rozumiem jaki problem ma autorka, chcesz to organizuj i tyle...jaka to wiara ze swiadkami moze bcy dwoch mezczyzn bo pierwszy raz slysze o czyms takim????
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 29.11.2017 10:47
hahaha jak ja zazdroszcze ludziom problemów! Pozdrawiam wszystkie kometujące papilotki! :D
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 3) 29.11.2017 06:44
Ja dwukrotnie organizowałam bliskim koleżankom wieczory panieńskie nie będąc świadkową żadnej z nich. Powód ? Byłyśmy i jesteśmy ze sobą blisko, a ich świadkowe najzwyczajniej w świecie się do tego nie nadawały. Nikt nie robił z tego powodu problemów i każda z imprez była rewelacyjna ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo