Czy dać szansę facetowi, którego imię mnie śmieszy? Renata

21.11.2017

Problem mam dziwny, więc tylko się nie śmiejcie. Dla mnie to jest jakiś tam kłopot, ale może do rzeczy. Poznałam chłopaka, który dobrze rokuje. Wygląda, zachowuje się i ogólnie spoko. Sęk w tym, że ma moim zdaniem bardzo głupie imię i aż mi się niekomfortowo zrobiło, jak musiałam się do niego zwrócić po imieniu.

To imię to Klaudiusz. Dla mnie nie tyle śmieszne, co po prostu paskudnie brzmiące. Takie nie wiadomo co. Niby męskie, ale kojarzy się z Klaudią. No i z tym pajacem z pierwszego polskiego Big Brothera. Żadnych innych, pozytywnych skojarzeń nie mam.

Tak się zastanawiam, czy chciałabym być dziewczyną Klaudiusza?

Nie myślę o niczym poważnym, ale początek każdej znajomości to zawsze może być początek czegoś więcej. Nie daj Boże wpadnę jak śliwka w kompot i kiedyś wyjdę za Klaudiusza. Ludzie by mnie przecież wyśmiali, bo nie tylko mnie się to imię nie podoba. Jakoś rodzice tak swoich dzieci masowo nie nazywają.

No i dochodzę do wniosku, że akurat z Klaudiuszem to bym chyba nie chciała być. Bo jak potem go przedstawić, żeby się nie zaśmiać? Nikt by go poważnie nie traktował i mnie przy okazji też.

Co o tym myślicie? Czy dla Was imię faceta jest ważne?

Renata

66 % tak
34 % nie

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 14:03
eee no mi tez sie to imie nie podoba ale zeby od razu ktos mial was wysmiac?? i skreslac kogos przez takie cos?? bedziesz czekac az trafisz na kogos kogo imie ci sie podoba a jak nie to co, bedziesz sama do konca zycia?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 09:42
Znam chłopaka o tym imieniu. Mówią do niego Klaus lub Klaudek :) Nie jest to zbyt ładne imię. Ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 08:17
Mój mabrat też imię które mi się nie podoba
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 07:36
Gratulację dziecinnego podejścia do życia.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.11.2017 06:47
Ile razy jeszcze będziecie te same listy publikować????? Wieje nudą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie