Czy zostać z chłopakiem, który wątpi w moje dziewictwo? Marta

Czy zostać z chłopakiem, który wątpi w moje dziewictwo? Marta
08.11.2017

Nie śpieszyło mi się do tego, ale chłopak mnie namówił. Jakiś czas temu zostaliśmy sami na noc w jego domu i stało się. Nie było najgorzej, on się starał i jakoś to przeżyłam. Myślałam, że to nas do siebie zbliży, a jest zupełnie odwrotnie... Od tego czasu zaczął mnie unikać. Nie wiedziałam co się dzieje. Zawiódł się na mnie? Wiedział, że to mój pierwszy raz, więc nie mógł wymagać cudów. Chyba taka zła nie byłam.

Miałam nadzieję, że w ten sposób pokażę, jak go bardzo kocham. Próbowałam z nim po wszystkim rozmawiać, ale w ogóle nie chciał nic mówić. Z dnia na dzień było między nami coraz gorzej, więc musiałam się wreszcie dowiedzieć o co chodzi. Nagle się odkochał? On twierdzi, że tak. Podobno było mu przykro, bo tego się po mnie nie spodziewał. Mówił, że go okłamałam i on sam nie wie, czy to ma jeszcze jakiś sens.

Wreszcie powiedział mi prosto w oczy, co go tak zabolało. Zamiast się cieszyć, że tak dobrze to zniosłam, on się obraził, bo nie krwawiłam!

Co za głupek. Sama się z tego cieszyłam, ale nie robiłam wielkiej afery, bo wiedziałam, że niektóre dziewczyny są tak zbudowane. On sobie wymyślił, że to oznacza, że nie byłam wtedy dziewicą i go oszukałam. Tak, pewnie się puszczałam na lewo i prawo!

Nawet nie mam siły mu tego tłumaczyć. Myślałam, że ma do mnie zaufanie. To jest dla mnie największe świństwo. Jak mógł tak pomyśleć? Na dodatek wciąż się tego trzyma. Ja tylko udawałam świętą. Powinnam go kopnąć w tyłek, bo to on mnie zawiódł, ale dalej coś do niego czuję. Wiem, że to głupie, ale chyba muszę mu przysiąc, że nie było tak, jak myśli.

Tylko jak ja to udowodnię? Jeśli raz tak pomyślał, to łatwo nie zmieni zdania. Dalej będą dla niego oszustką, która go zdradziła. Wydawało mi się, że seks nas zbliży, a teraz mam same problemy. Mogłam jeszcze zaczekać. Czy ten związek ma sens?

Marta

12 % tak
88 % nie

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.11.2017 18:15
Ja też nie krwawiłam. Wydaje mi się, że przerwałam błonę ćwicząc, jako nastolatka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2017 13:52
ehh problemy mlodziezy..pokaz mu w interenecie artykuly w ktorych mowa ze niekoniecznie trzeba krwawic podczas pierwszego razu, ja tez nie krwawilam..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo