Czy to były oświadczyny? Chłopak zrobił to w bardzo dziwny sposób! Kasia

Czy to były oświadczyny? Chłopak zrobił to w bardzo dziwny sposób! Kasia
07.11.2017

Jestem z chłopakiem, który jest raczej nieśmiały. Czasami trudno mi go zrozumieć, ale i tak bardzo go kocham. Mamy już swoje lata, pracujemy, ja kończę studia i to chyba dobry moment na coś więcej. Ostatnio doszło do sytuacji, kiedy prawie poprosił mnie o rękę, ale... w sumie to nie wiem, czy to były oświadczyny. A głupio mi się trochę dopytywać.

Wyglądało to tak, że siedzieliśmy wieczorem przed telewizorem u niego. W filmie była scena, że facet się oświadcza. Przytulił mnie i zapytał, czy też bym tak chciała. Powiedziałam, że nie wiem, ale chyba tak... No to on odpowiedział coś w stylu „no to załatwione, wyjdziesz za mnie?”. I zaczął się śmiać.

Powiedziałam, że choćby jutro i jeszcze mocniej mnie przytulił.

Minęło od tego dnia kilka dni i ja nie wiem na czym stoję. On czasami się dziwnie zachowuje, więc może to naprawdę były oświadczyny, ale się nie zorientowałam? Brakowało pierścionka i przyklęknięcia, ale może on tak to sobie wyobrażał... Opowiedziałam o tym koleżance i stwierdziła, że właśnie się zaręczyłam.

Mnie się w to jakoś nie chce wierzyć. Dziwnie to wyglądało i nic za tym więcej nie poszło. Ale czy ktoś gadałby takie rzeczy bez powodu? Nie śmiejcie się ze mnie, tylko powiedzcie mi, jak Wy to widzicie.

To były oświadczyny?

Kasia

12 % tak
88 % nie

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.11.2017 02:37
Moim zdaniem on zażartował sobie a ty na poważnie to wzięłaś :D Samymi słowami to nie są żadne zaręczyny, do tego potrzebny jest klimat, pierścionek i dobre miejsce, napewno nie przed tv podczas oglądania filmu. Nie bądź śmieszna :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2017 12:32
nei, to nie byly zareczyny, bez pierscionka to nie zareczyny.. powinien ci go dac jak najszbciej jelsi jednak uznal ze ci sie oswiadczyl...dla mnie to bylo badanie gruntu jak ktos nizej juz napisal..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2017 08:07
To było badanie terenu, czy jesteś gotowa na zaręczyny i czy ma sobie odpuścić,
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2017 07:40
to byla taka gadanina ;) teraz wie ze na to czekasz
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2017 02:59
Nie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo