Czy ten chłopak jest dla mnie za stary? Anna, 16 l.

Czy ten chłopak jest dla mnie za stary? Anna, 16 l.
31.10.2017

Jestem Anka i mam 16 lat. Nigdy jeszcze nie miałam żadnego chłopaka. Myślałam, że jak się uda, to będzie to ktoś w podobnym wieku. Jeden z klasy nawet coś próbował i mnie też się podobał. Ostatnio poznałam kogoś innego i on chyba jest mną zainteresowany. Najgorsze jest to, że to kolega mojego brata i jest w jego wieku… Czyli ma 21 lat.

Dla mnie to trochę dużo. Ja jeszcze mam skończyć gimnazjum, potem liceum, a on już jest na studiach. Dziwne to trochę. Nigdy mi się tacy starsi nie podobali, ale ten jest naprawdę fajny. Rozmawiał ze mną normalnie, a nie jak z jakimś dzieckiem. Nie mówi żadnych głupot i nie przystawia się na siłę. Dostałam od niego SMS-a z zaproszeniem do kina w sobotę i nie wiem co robić.

Chciałabym z kimś być, ale czy on nie jest za stary? Moi rodzice chyba by się przewrócili, gdyby o czymś takim usłyszeli. Wiadomo z czym im się to skojarzy. Dorosły facet znalazł sobie naiwną nastolatkę i pewnie chce ją skrzywdzić. Nie wydaje mi się, bo mój brat mówi, że to bardzo porządny chłopak. On oczywiście nie wie, że my coś tego…

A jak on się dowie? To też nie wiem co się stanie. Pewnie mnie znienawidzi, a z nim też się przestanie kolegować. Ja dla brata jestem małą dziewczynką, a jego najlepszy kumpel umawia się z takim dzieckiem. Ja to nawet rozumiem, ale chciałabym chyba spróbować. Nie wiem czy się w sobie zakochamy, ale wyjście do kina to chyba randka. Byle komu chyba by tego nie proponował, co nie?

W sumie, jak teraz sobie myślę, to fajnie by mieć takiego starszego chłopaka. Koleżanki by chyba zazdrościły. A tak serio, to on już nie musi chodzić do szkoły, ma więcej wolnego czasu, chyba już gdzieś dorywczo pracuje i zarabia. Mógłby mnie zabierać w różne miejsca i w ogóle. Sama bym się czuła bardziej dorosła dzięki niemu.

Podoba mi się i wydaje się bardzo fajny, więc dlaczego nie spróbować? No właśnie nie wiem, ale czegoś się boję i jeszcze mu nie odpisałam konkretnie. Napisałam tylko, że nie wiem czy będę miała czas na to kino… Czy to jest dla Was za duża różnica wieku?

Anna

36 % tak
64 % nie

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.10.2017 08:34
W twoim wieku też umawiałam się ze studentem. W moim przypadku to nie wypaliło. Ja byłam jeszcze buntującą się gówniarą. Był naprawdę fajnym facetem, ale byłam za głupia na poważniejszy związek i miałam swoje problemy. Gdybym była bardziej ogarnięta to może coś by z tego wyszło. Spróbować zawsze można ale po twoim liście widzę, że jesteś jeszcze niedojrzała, tak ja ja wtedy. Uważaj tylko żeby nie zrobić niczego wbrew sobie. Taki student to już ma swoje potrzeby a ty niekoniecznie musisz być na to gotowa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.10.2017 01:11
Nie jest za stary, ja też zaczynałam się spotykać ze swoim facetem gdy ja miałam 16 lat a on 21 identycznie miałam jak ty. Ja chodziłam jeszcze do szkoły, a on już pracował.Mimo tego, związek przetrwał 11 lat i jesteśmy razem do tej pory, jest dla mnie jak mąż.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo