Czy zgodzić się na takie imię dla psa? Chłopak wymyślił coś strasznego... Beata

Czy zgodzić się na takie imię dla psa? Chłopak wymyślił coś strasznego... Beata
26.10.2017

Za namową chłopaka przygarnęliśmy psa ze schroniska. Nie jest to rasa o jakiej marzyłam, ale to biedactwo tak na nas patrzyło, że zmiękło mi serce. To taka mieszanka pitbulla nie wiem z czym. Ładny psiak, jeszcze młody i bardzo pogodny. Schronisko nadało mu imię Groszek, bo ma kropkę nad ogonem, ale mój facet stwierdził, że to źle brzmi.

„Jak ja będę za nim wołał Groszek? Niezbyt męsko to brzmi!”. A tak naprawdę to nazwał to jeszcze gorzej, ale nie będę powtarzała. Chodzi o to, że wyjdzie na zniewieściałego. Naprawdę nie rozumiem tej chorej męskiej dumy.

Także imię trzeba zmienić, ale jego propozycja jest tak beznadziejna, że nie wiem co robić!

On sobie wymyślił, że nazwie psa... Brutal. Bo to taki męski pies, wygląda na groźnego, każdy twardziel takiego ma i niech ludzie się go boją. Z wyglądu raczej słodki, więc niech uciekają na dźwięk imienia. Nie podoba mi się to, a on cały czas się upiera i tak do niego mówi. Powiedział, że zdania nie zmieni.

Ja chcę mieć normalnego psa, a nie zabójcę. Zagroziłam, że w takim razie nie będę z nim wychodziła na spacery, bo nie chcę robić z siebie idiotki. Pies Brutal? Zrozumiałabym, gdybym się związała z jakimś prostym dresiarzem, ale on nigdy taki nie był.

Pomóżcie, co zrobić!

Beata

26 % tak
74 % nie

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.10.2017 13:19
Żadne z Was nie powinno mieć psa, a tym bardziej takiego, który jest w typie pit bulla. Schroniskowe psy to wielka niewiadoma. Jeśli pies oprócz wyglądu ma też charakter rasy, to potrzebuje odpowiedniego prowadzenia i odpowiedzialnego właściciela. To nie są łatwe w ułożeniu psy. Trzeba poświęcić mu mnóstwo uwagi. Pies nie jest oznaką męskości, a skoro twojemu chłopakowi na tym zależy, to znaczy, że nie dorósł do takiego psa. Twoja "groźba", że nie będziesz wychodziła z psem, bo będzie miał tak czy inaczej na imię, też nie świadczy o odpowiedzialności. Współczuję temu psu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.10.2017 11:21
no groszek brzmi troche smiesznie ale skoro pies juz przywykl do tego imienia to nie ma co mieszac..brutal tez m sie nie podoba i brzmi idiotycznie..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.10.2017 04:36
Skad wy bierzecie tych facetow? Nie macie godnosci? Bedziecie sie trzymac kurczowo rekami i nogami jakiegos niedowartosciowanego i strasznie zakompleksionego dupka? Przygarneli psa, zeby stworzyc mu bezpieczny dom, a robia z psa zabawke? To obrzydliwe. Tu nie chodzi o imie, ze idiotyczne, ale skoro wstydzi sie imienia groszek, to nie bedzie zajmowal sie tym sem dobrze. Wez psa dziewczyno i wiej d tego debila.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.10.2017 00:18
Przestańcie mieszać temu psu w głowie.... skoro przyzwyczaił się już do imienia Groszek to niech tak zostanie !!! Powiedz swojemu facetowi żeby się pi...erdolnął w łeb z tym id..iotycznym pomysłem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie