Czy chłopak wstydzi się związku ze mną? Agnieszka, 22 l.

Czy chłopak wstydzi się związku ze mną? Agnieszka, 22 l.
14.09.2017

Mam dość nietypowy problem, który może się komuś wydać dziecinny, ale mi on bardzo przeszkadza. Jestem z chłopakiem od ponad dwóch lat, a on nie chce ze mną chodzić za rękę. Nie chodzi tylko o chodzenie za rękę po mieście, ale nawet kiedy jesteśmy sami on nie chce trzymać mojej ręki. Kiedy np. leżymy przytuleni w łóżku i położę rękę blisko jego, on odruchowo zabiera swoją. To jest bardzo niefajne, czuję się z tym dziwnie

Nie chodzi mi o to żeby cały świat widział, że jesteśmy razem, ale o tą fajną świadomość, że jestem dla niego ważna, że jesteśmy ze sobą blisko i się szanujemy. Rozmawiałam z nim parę razy na ten temat, mówiłam że mi to przeszkadza, pytałam dlaczego on tak bardzo tego nie chce, ale on nie potrafił mi powiedzieć nic konkretnego - jedynie tylko, że to dziecinne i on tak nie chce i tyle. Moim zdaniem dziecinne jest właśnie to, że on się tego boi jak ognia. 

Kiedy jesteśmy razem w miejscu publicznym on idzie swoim krokiem, a ja swoim. Bywało tak, że przez chwilę szedł metr/dwa przede mną zanim zauważył, że jestem w tyle. Czuję się gorsza od wszystkich innych dziewczyn, które chodzą z chłopakami za rękę. To bardzo upokarzające. Czuję, że on się mnie wstydzi i nie traktuje mnie poważnie. 

Przez to nie lubię z nim nigdzie wychodzić. Bardzo mi na nim zależy i jestem z nim szczęśliwa i na pewno nie jest to problem na tyle poważny żebym nie mogła go obejść, jednakże chciałabym to zmienić. Czy któraś z Was ma lub miała kiedyś podobny problem?

Agnieszka

67 % tak
33 % nie

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 14.09.2017 20:14
Albo problem z potliwością... albo zostaw dziada :)
odpowiedz
Natalia (Ocena: 1) 14.09.2017 16:24
Może się wam wszystkim łapy pocą.
odpowiedz
vgfdg (Ocena: 5) 14.09.2017 10:17
mam to samo, tzn jak jesteśmy sami spoko ale publicznie to odpada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2017 09:49
Miałam podobnie z moim byłym. Byliśmy przez 4 lata razem i prawie nigdy nie trzymał mnie za rękę w miejscu publicznym. Wiem, że mu na mnie zależało i że mnie kochał ale i tak czułam się w jakiś sposób zignorowana mimo, że to drobnostka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo