Czy jestem materiałem na modelkę? Dominika, 18 l.

Czy jestem materiałem na modelkę? Dominika, 18 l.
10.08.2017

Chciałabym poprosić o opinię wszystkie dziewczyny. Nie musicie znać się na modzie itd. Wystarczy, że powiecie mi, czy moja wada by Wam przeszkadzała, gdybyście musiały na mnie patrzeć. Wydaje mi się, że mam potencjał i prawie idealne warunki, ale też nie jestem ślepa. Widzę, że jeden szczegół nie pasuje do reszty. Niektórzy mnie pocieszają, że to mój znak charakterystyczny, ale nie wiem, czy to nie z litości tak mówią. W okularach przeciwsłonecznych sama się sobie podobam, ale bez nich jest dziwnie.

Mam 177 cm wzrostu, jestem szczupła, nawet bardzo. Nie za duży biust, proporcjonalna budowa ciała, długie włosy. Nie mam żadnych tatuaży, ani skaz na skórze. Nogi raczej proste, nie garbię się. Podobno jestem ładna, ale nie oszukujmy się – z jedną rzeczą mam problem. Chodzi o moje lewe oko, które nie wygląda tak jak powinno...

To znaczy, jest trochę inne, niż prawe. Mniejsze i z minimalnie opadniętą powieką. Dlatego napisałam, że w okularach przeciwsłonecznych jest dobrze. To nie jest jakaś ogromna różnica, ale jak się człowiek przypatrzy, to widać, że oczy nie są jednakowe. Zastanawiam się, czy to nie jest aż tak duża przeszkoda, że w ogóle nie będę miała szans w tym zawodzie. Na co dzień mi to nie przeszkadza, więc nie myślałam o operacji. Nawet bym nie chciała, bo jak coś pójdzie nie tak, to zepsują mi całą buzię.

Nie mówię, że mam całkiem opadnięte oko, jak czasami się widzi. To nie jest tak wyraźne, ale jak ktoś wie, to szybko wyłapie. Niektóre modelki mają odstęp między zębami, dziwne brwi, odstające uszy, a i tak robią karierę. Może też miałabym jakąś szansę?

Powiedzcie mi szczerze, czy Waszym zdaniem modelką może zostać tylko idealna dziewczyna. Mam wszystkie warunki poza „symetrią oczu”, jak kiedyś powiedziała mi lekarka. To drobny szczegół, ale trochę się boję, że nic z tego nie będzie. Na razie wstrzymuję się przed pójściem do jakiejś agencji, bo nie chcę być wyśmiana.

Nie chcę, żeby mi ktoś powiedział, że mogę chodzić po wybiegu, ale z workiem na głowie. Głupi kolega mi tak już powiedział.

Dominika

50 % tak
50 % nie

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.08.2017 10:13
Paris Hilton też tak ma, a karierę zrobiła.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2017 20:52
jesteście zalosni to już bylo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2017 13:59
Trudno mi powiedzieć, co innego gdybyś przysłała swoje zdjęcie. Co prawda nie znam żadnej modelki, która posiadałaby podobną cechę charakterystyczną, musiałabyś odważyć się wysłać zdjęcie i wtedy można ocenić czy to rzeczywiście defekt, czy coś interesującego i niebanalnego. Nie wiem też czy chcesz być modelką profesjonalną, czy lokalną - najlepiej by było gdybyś poszła do agencji i by ci ocenili, czy masz twarz bardziej high-fashion czy komercyjną.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.08.2017 10:20
Zależy co masz na myśli mówiąc modelka, na jakieś lokalne zamówienia i drobne fuchy prawdopodbniej nie będzie to mialo dużego znaczenia. Zawsze warto próbować, do stracenia nic nie masz, zwłaszcza jeśli wzrost i proporcje masz dobre. I na przyszłość nie pytaj się na głupich babskich portalach o takie rzeczy tylko działaj. Jak nie wyjdzie to trudno, co ci zależy...
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 10.08.2017 08:21
Masz tä asymetrie od urodzenia czy dopiero pojawila sie podczas dorastania? Byc moze masz powikłanie oczodołowe spowodowane zapaleniem zatok przynosowych, ktore da sie wyleczyc i zniwelowac troche asymetrie. Poczytaj o tym, zobacz czy masz tez inne objawy i udaj sie do lekarza.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo