Czy znajomi mają prawo komentować wygląd mojego chłopaka? Justyna

09.08.2017

Nigdy za bardzo nie przejmowałam się opiniami innych, ale wiadomo, że jak ludzie ciągle gadają, to w końcu może się zrobić przykro. Jestem w szczęśliwym związku i sama uważam, że lepiej nie mogłam trafić, ale moi znajomi są innego zdania. Według nich zupełnie do siebie nie pasujemy i powinnam go natychmiast zostawić. Bardzo dziękuję za takie rady! Oni nie mają pojęcia, jaki on jest czuły i fantastyczny.

Im nawet nie chodzi o jego charakter, bo większość nie chce go poznać. Zabieram go ze sobą wszędzie, ale oni nawet nie próbują się niczego o nim dowiedzieć. Kończy się na „cześć” i potem tylko ja z nim rozmawiam, a oni go ignorują. To nie jest miłe. To co ja mam zrobić? Zmienić znajomych czy chłopaka, który ich zdaniem jest dla mnie za brzydki?

 

Powiem uczciwie, że nie jest on jakimś super ciachem i przystojniakiem. Nie ma pięknej buźki i kaloryfera na brzuchu. Nie ma też 1,90 m i nie ubiera się w najlepszych sklepach. Ale to nie ma dla mnie żadnego znaczenia! Ja kocham jego wnętrze, a wygląd nie tylko mi nie przeszkadza, ale wręcz mi odpowiada! Gdyby było inaczej, to przecież bym się z nim nie zadawała.

Dla mnie nie jest ani przystojny, ani brzydki. Jest po prostu mój i żadnego innego nie chcę. Ale inni mają to gdzieś i ciągle słyszę jakieś docinki. Niektórzy mówią mi wprost, że to brzydal, że idzie piękna i bestia itd. Albo, że musiałam być pijana, kiedy się z nim wiązałam.

Chce mi się płakać, bo kiedy go obrażają, to uderza też we mnie. I to nie jest tak, że jedna czy dwie osoby tak mówią. WSZYSCY znajomi coś do niego mają i zawsze chodzi o jego wygląd. A to, że niski, innym razem, że gruby i tak ciągle. Czasami się zastanawiam, czy nie oszalałam. Podobno chodzę z jakimś koszmarem, a sama tego nie zauważam. Słyszę, że jestem dla niego za ładna.

Nie wiem, jak mam reagować na te wszystkie słowa. Co mam mówić? Wcale, że taki nie jest, bo to przecież wybitnie przystojny facet? Wiem, że nie. Ale wiem też, że nie jest brzydki!

Justyna

25 % tak
75 % nie

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 09.08.2017 14:46
Trochę mnie szokują takie wyznania. Znam masę chłopaków, którzy są delikatnie mówiąc bardzo przeciętni, ale nadrabiają to charyzmą, inteligencją, dbaniem o siebie itd. Także nie wiem w jakim gronie znajomych się obracasz, ale współczuję
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.08.2017 14:41
Zmienic znajomych, którzy go nie akceptują, ponieważ twoje uczucia, sa tu najważniejsze.
odpowiedz
ja (Ocena: 3) 09.08.2017 14:40
Jeśli uważasz ich za swoich przyjaciół to powiedz im prosto z mostu, że nie życzysz sobie takiego komentowania swojego mężczyzny i robienia z niego podśmiechujków. Jak nie poskutkuje to widocznie nie są to twoi przyjaciele i powinnaś mieć ich głęboko w czterech literach i się z nimi pożegnać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie