Czy chwalić się egzotycznymi wakacjami? Biedne koleżanki mogą wpaść w kompleksy... Emilia

Czy chwalić się egzotycznymi wakacjami? Biedne koleżanki mogą wpaść w kompleksy... Emilia
30.06.2017

W tym roku czekają mnie najpiękniejsze wakacje w moim życiu. Jeszcze nigdy nie byłam za granicą, nawet nad morze z rodzicami nie jeździłam, a teraz taka wycieczka... Lecę z chłopakiem na Dominikanę na 14 dni. Wszystko opłacone, formalności załatwione i tylko czekam na początek lipca. Strasznie się cieszę.

Ale mam pewien problem. Dobrze wiem, co się mówi o moim związku. Niektóre zazdrosne koleżanki uważają, że złapałam naiwniaka, byle tylko dorwać się do jego pieniędzy. Ja prosta dziewczyna z małej miejscowości nie mam prawa spotykać się z kimś przystojnym i bogatym. Jak się wyda, gdzie pojechałam na wakacje, to będzie jeszcze gorzej.

Chciałabym się pochwalić tym wyjazdem, wrzucić zdjęcia na Facebooka itd., ale się boję!

Ja dobrze wiem, jaka jest prawda. Nawet nie miałam pojęcia, czym on się zajmuje i ile ma pieniędzy. Poznaliśmy się u mnie w mieście, nie widziałam jego mieszkania, niewiele mówił o pracy. Tylko samochód mogłam zobaczyć. On mnie zainteresował, a nie jego bogactwo. Teraz często przyjeżdża, zabiera mnie do siebie. Naprawdę się zakochałam.

Nie powinnam się przejmować głupim gadaniem, ale trudno to czasami znieść. Dlatego mam takie pytanie – olać te biedne, zazdrosne dziewczyny i nie wstydzić się niczego czy dalej próbować wszystko ukrywać? Nie mam ich w znajomych na FB, ale zawsze ktoś im może donieść.

Jak już pojadę – napisać gdzie jestem i dodawać normalnie zdjęcia?

Emilia

73 % tak
27 % nie

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.07.2017 09:00
Jeśli twoja sytuacja materialna pozwala Ci jechać na takie wakacje to w czym problem? Uczciwie zarobiłaś to możesz wydać na co chcesz. Jeśli jednak jedziesz na koszt partnera to już słabo. Niezależnie od tego ile zarabia mój partner, ja żyje na takim poziomie na jaki mnie samą stać. Albo odkładam przez kilka lat na wakacje marzeń albo wybieram tańszą opcję. Nie pozwoliłabym sobie na to by facet mnie sponsorował.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.07.2017 16:17
Twoje życie Twoja sprawa. Generalnie jesli kiedyś one będą miały kasę a Ty nie to zapomną o Tobie. TO NIE SĄ KOLEŻANKI. POSZUKAJ SOBIE NOWYCH. Nie możesz mieć wyrzutów sumienia że coś masz a one nie. Tak w życiu jest jedni mają drudzy nie. Poza tym raz na wozie raz pod. Więc ciesz się i nie przejmuj "wieśniarami".
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.06.2017 12:03
Skoro tak cię odbierają to chyba coś w tym jest ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo