Czy pierwszy raz musi być z chłopakiem, którego się kocha? Marta

Czy pierwszy raz musi być z chłopakiem, którego się kocha? Marta
14.06.2017

Naprawdę nie mam kim o tym pogadać, więc może Wy mi pomożecie... Mam 19 lat i jestem dziewicą. Dziwne, wiem. Ciągle słyszę, że dziewczyny tracą cnotę coraz wcześniej, nawet w wieku 15 lat, a ja czekam, czekam i nic. Nie mam chłopaka, więc nie mam co z tym zrobić. Niektórym może to się wydawać głupie, ale to dziewictwo mi ciąży. Koleżanki mają to za sobą (tak mówią), a ja jestem jedyna, która tego nie próbowała.

Nie jestem tak znerwicowana, żeby się puścić z byle kim, ale mam kogoś takiego blisko... Przyjaźnię się z nim od dawna. On też raczej nie przebiera w dziewczynach, więc może by się nawet zgodził. Ja bym na tym skorzystała, on też. Nie rozmawialiśmy nigdy o seksie, ale on chyba też jeszcze z nikim nie spał. Ufam mu, więc dlaczego nie spróbować?

Nie chcę żeby zostawał moim chłopakiem. Bardzo go lubię i dobrze się dogadujemy, ale to nie to. Gdybym miała się w nim zakochać, to chyba wcześniej bym to zauważyła. To kolega i tak ma zostać. Nie nadajemy się do bycia razem. Wiem, że seks powinien wynikać z miłości i tak dalej, ale kto w to jeszcze wierzy? Nie wydaje mi się, żeby 15-latki traciły dziewictwo z ukochanymi.

Ja też go nie kocham, ale przynajmniej dobrze go znam. Wiem, że mnie nie skrzywdzi. Nie wiem tylko jak to zrobić. Czy powiedzieć mu wprost o co chodzi, czy spróbować się do niego bardziej zbliżyć i czekać aż coś z tego wyniknie? W sumie, to nie jesteśmy dziećmi i chyba moglibyśmy o tym pogadać wprost. Nie mogę być pewna, czy się zgodzi, ale wydaje mi się, że tak.

Boję się tylko, że to zmieni coś pomiędzy nami. Od dawna jesteśmy kumplami. Znamy się dobrze, ale nie aż tak... Jak go zobaczę bez ubrania, to nie wiem czy się nie roześmieję. On też może tak zareagować. A po wszystkim też może być różnie. Jak tu rozmawiać i wygłupiać się z kimś, z kim byłam niedawno w łóżku? Chyba się spalę ze wstydu.

Ale mi zależy, po prostu. Tak bardzo, że chyba chciałabym zaryzykować.

Marta

56 % tak
44 % nie

Komentarze (3)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 14.06.2017 11:42
Skąd się wziełaś dziewczyno? Też mam tyle lat co ty i mogę cię zapewnić, że większość dziewczyn e tym wieku również nie posiada żadnego doświadczenia. Robisz problemy tam gdzie ich nie ma. Lepiej zaczekaj na kogoś, kogo pokochasz, bo możesz później żałować tej głupoty.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 14.06.2017 10:39
Nie, facet nie musi być tym, którego się kocha. To nie bajka Disneya. Facet, z którym to zrobisz ma być tym, do którego czujesz pożądanie, i co do którego masz pewność, że potraktuje Cię dobrze. Będzie delikatny i wyrozumiały. Pierwszy raz to nie gra, ani wyścigi. Masz wybrać kogoś, dzięki komu będziesz z uśmiechem pamiętać ten dzień, nawet jeśli będzie to człowiek tylko na jeden raz, bo zły wybór spowodować może, że poczujesz obrzydzenie do seksu, bądź strach przed nim.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.06.2017 00:39
O ludzie, najlepiej zajmij się czymś innym. Może jak dorośniesz wróć do tematu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo