Czy z taką figurą mogę pokazać się chłopakowi w stroju kąpielowym? Magda, 18 l.

Czy z taką figurą mogę pokazać się chłopakowi w stroju kąpielowym? Magda, 18 l.
03.06.2017

Sytuacja wygląda tak... Znam chłopaka od może trzech tygodni. Wpadliśmy sobie w oko i bardzo mnie to cieszy. Jestem bardzo zakompleksiona, raczej nie bez powodu, ale wydaje się, że on mnie lubi. Może nawet coś więcej. Do tej pory zgadzałam się na wszystko, co proponował. Tak naprawdę to rozpierała mnie radość, kiedy zapraszał mnie do kina, na kawę, byliśmy nawet na wystawie w muzeum. Wszystko fajnie i komfortowo, bo jeszcze nie widział mnie rozebranej... Na to chciałam jeszcze poczekać.

Ale on wyskoczył z innym pomysłem. Dostał na urodziny karnet do parku wodnego na pół roku. Dla dwóch osób... Chodził tam z bratem, mamą, tatą, kolegami, a teraz przyszła pora na mnie. Miło, że proponuje, ale chyba nie jestem na to gotowa. Co innego spotykać się w pełnym ubraniu, a co innego paradować w stroju kąpielowym. Wiadomo, jak tam jest. Nie będę chodziła na wdechu przez 2 godziny, nie ukryję wałeczków, ani za dużej pupy.

Może nawet on nic sobie z tego nie zrobi, ale dla mnie najgorsza jest ta świadomość... To prawie tak, jakbym się przy nim rozebrała do naga, a na to na pewno mamy jeszcze czas. Nie wiem, czy to jest taktowne z jego strony. Pewnie w ogóle nie pomyślał o tym, jak mogę się poczuć. I teraz naprawdę nie wiem, co zrobić, bo z jednej strony chcę się z nim widywać, nawet mu ufam, ale spalę się ze wstydu i na pewno nie będę się czuła tak dobrze, jak zawsze w jego towarzystwie.

Co mi radzicie? Nie sądzę, żebym potrafiła się teraz przełamać. Odmówię, to się obrazi. Zgodzę się, to zobaczy jak bardzo jestem niepewna siebie i znerwicowana na punkcie tuszy. Nie widzę dobrego wyjścia...

Magda

70 % tak
30 % nie

Komentarze (8)

Ocena: 4.5 / 5
J. (Ocena: 5) 08.06.2017 00:03
I czym tu się przejmować. Jeśli nie zaakceptuje twoich niedoskonałości to trudno.. widać nie jest wart zachodu. Ale pamiętaj, że pewność siebie dodaje kobiecie seksapilu w oczach mężczyzny. Wtedy nawet fałdki czy większa pupa w niczym nie przeszkadza facetowi. Poza tym zawsze możesz zazartowac na temat dodatkowych kg czy części ciała których nie lubisz.. faceci lubią kobiety które potrafią delikatnie zazartowac na temat swoich niedoskonałości i które pokazuja ze mimo właśnie ich akceptują siebie i nie ubolewaja nad nadwagą czy fałdką czy dużą pupą
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.06.2017 18:50
Duży worek po ziemniakach. Duży worek po ziemniakach jest odpowiedzią na Twoje problemy. Kup, zjedz ziemniaki, o taaak ale pyszne ziemniaki, potem załóż go i przestań się wreszcie zamartwiać swoim obżarstw... yyy to znaczy figurą.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.06.2017 13:05
kup ładny kostium i leć na basen!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 03.06.2017 07:59
A czy ty myślisz, że na tym basenie będą same top modelki i top modele? Na pewno nie. Całkowicie idealnych ludzi jest niewielu, więc po co aż tak się przejmować?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.06.2017 07:15
A ty myslisz że on nie widzi że jesteś gruba? Jak masz przez cały pobyt tam myslec o swoich walkach i grubej dupie to nie idź.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo