Czy spełnić zachciankę chłopaka? On marzy o seksie bez zabezpieczenia... K.

Czy spełnić zachciankę chłopaka? On marzy o seksie bez zabezpieczenia... K.
31.05.2017

Pewnie będzie sporo śmiechu, jak to przeczytacie, ale mnie to już nie bawi. Jestem z chłopakiem, kocham go, raczej nie mam oporów i jestem wyluzowana, ale on ma dziwne zachcianki. Przyznał się niedawno, że nie jest do końca spełniony, bo ma pewne marzenie, którego chyba nigdy nie spełni. Według mnie to podpucha, bo chce mnie w ten sposób podejść, ale może się zgodzić?

Chodzi o to, że jemu się marzy przynajmniej jeden raz bez żadnego zabezpieczenia. Ja bym miała zrezygnować z pigułek (nie wiem po co, bo przecież i tak tego nie rozpozna), a on nie założyłby gumki. Mówi, że tylko raz, bo chce poczuć, jak to jest. Przecież nic się nie może stać.

Chyba nie uważał na lekcjach biologii, ale w sumie... Jakby się w porę wycofał, to może by się nic nie stało.

Strasznie się boję ciąży, bo w tym wieku oznaczałoby to koniec wszystkiego dla mnie. A jemu tak bardzo zależy i cały czas teraz o tym mówi... Co mi szkodzi, czego się boję, przecież nic się nie stanie i w ogóle. Najpierw mu powiedziałam, że zgodzę się na to po ślubie, jak będziemy gotowi na dziecko. Teraz nie wiem czy będzie ze mną dalej, jak tego nie zrobię.

Jest jakieś ryzyko. Choroby się nie boję, bo jesteśmy dość długo ze sobą. Ale ta ciąża mnie przeraża. Może zgodzę się tylko na chwilę, żeby nie ryzykować, a dokończymy już z zabezpieczeniem? Z pigułek nie zrezygnuję, najwyżej go oszukam.

Co Wy o tym myślicie?

K.

 

16 % tak
84 % nie

Komentarze (1)

Ocena: 3 / 5
ja (Ocena: 3) 31.05.2017 08:10
bedziesz ryzykować dla faceta ciążą??? chory pomysł. pigułki zostaw, tak jak mówisz i tak nie pozna. btw co to znaczy "nie wiem czy będzie ze mną dalej".... po co Ci taki egoista? zastanow sie dobrze, czy to odpowiedni facet.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo