Czy muszę korzystać z prysznica na siłowni? Wolę umyć się w domu... Aneta, 23 l.

Czy muszę korzystać z prysznica na siłowni? Wolę umyć się w domu... Aneta, 23 l.
19.05.2017

Mam pytanie do dziewczyn, które chodzą na siłownię, albo jakieś zajęcia typu fitness. Chciałabym się wreszcie ruszyć i postanowiłam zacząć ćwiczyć z dnia na dzień. Nigdy nic z tych planów wychodzi, więc dlaczego nie zacząć teraz? Tylko jakoś nie mogę się zebrać w sobie, żeby tam iść, zapisać się i zacząć chodzić.

Nie boję się wysiłku fizycznego, chociaż wiem, że będzie ciężko. Mam zerową kondycję, a do tego pocę się strasznie. Wydaje mi się, że jak trafię na jakiegoś dobrego trenera, to mnie zachęci do pracy. Wiem też, że to nie jest tania zabawa, będę musiała kupić karnet, ciuchy itd.

Jedyne czego się boję, to mojego wstydu. Nie w czasie ćwiczeń na sali, ale po zajęciach. Ja sobie nie wyobrażam, żebym się rozebrała do naga i brała prysznic przy innych.

Pytałam koleżanki, kontaktowałam się mailowo z siłowniami i wszędzie ta sama odpowiedź – jest jedna wspólna łaźnia dla kobiet. A mnie się marzy, żeby były kabiny. W moim mieście czegoś takiego nie znajdę. Przez to mi się odechciewa cokolwiek robić. Nigdy się przy innych nie rozbierałam i nagle tego nie zmienię. Muszę jeszcze sporo schudnąć i polubić siebie.

Myślicie, że mogłabym tam chodzić i nie brać prysznica? Jeżdżę samochodem, więc ubrałabym się w byle co, dojechała do domu i tam bym się umyła. To by mi oszczędziło nerwów. Tylko zastanawiam się, czy ktoś by mi z tego powodu czegoś nie powiedział. Nie chcę robić z siebie pośmiewiska.

Dlatego poważne pytanie – wyobrażacie sobie taką sytuację?

Aneta

32 % tak
68 % nie

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.05.2017 15:11
NIe, absolutnie musisz brać prysznic na siłownie, inaczej nie będziesz normalna i po prostu tak nie można żyć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.05.2017 09:23
Ja też wolalam się kąpać w domu zamiast wozic ze sobą ręcznik, kosmetyki itd. Też jeżdzę samochodem, więc od razu w domu wskakiwałam w dresik, tylko buty zmieniałam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.05.2017 08:44
Chodziłam na siłownie gdzie były kabiny:) ale najczęściej prysznic brałam w domu miałam dosłownie 100 m na siłownie. Nikogo to nie obchodzi przestań szukać problemów tylko po prostu zacznij chodzić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo