Znalazłam tanią wycieczkę do Egiptu. Jechać? Edyta, 24 l.

Znalazłam tanią wycieczkę do Egiptu. Jechać? Edyta, 24 l.
18.05.2017

Znalazłam bardzo korzystna ofertę w biurze podróży. Kilka lat temu bym się nie zastanawiała, ale teraz wiadomo jak jest. Chodzi o tygodniowy urlop w czerwcu. Egipt, ledwo ponad tysiąc złotych za osobę. Oczywiście all inclusive, razem z alkoholem, lodami itd. W cenie też samolot, więc jestem w szoku, że da się tak tanio. Swoje robi strach przed tym kierunkiem i coraz mniej turystów. Czy wybrałybyście się tam na moim miejscu?

Ogólnie się nie boję. Teraz jak widać zamach może być wszędzie i ostatnio jeśli gdzieś wybuchają terroryści, to raczej tuż za naszą granicą, a nie w odległych krajach. Myślę, że kurorty są bardzo zabezpieczone i nic mi tam nie grozi. Mama jest innego zdania i straszy mnie bombami, a nawet gwałcicielami. Polacy jeżdżą tam od lat i nic się nikomu jeszcze nie stało. Pomijając ostatnio Magdę Żuk.

Strasznie mnie kusi ta oferta, bo nigdzie nie wypocznę za tak małe pieniądze. Hotel piękny, pogoda piękna, czytam że jedzenie też bardzo smaczne. Nie wychodziłabym nawet z tego terenu. Chcę się położyć plackiem, a pozwiedzam raczej w spokojniejszych czasach. Co Wy o tym myślicie? Czy któraś z Was była w Afryce w ostatnich miesiącach?

Gdyby w Europie było tak ciepło i tanio, to bym się nie zastanawiała, ale Egipt nie ma teraz konkurencji. Chłopak jest wstępnie zdecydowany i on też się niczego nie boi. Rodzina strasznie kracze i juz nawet usłyszałam, że nie chcą ściągać do Polski trumny z moim ciałem. Jak rodzice Magdy...

Przesadzają?

Edyta

27 % tak
73 % nie

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 18.05.2017 20:33
no, będziesz miała all inclusive Z LODAMI xD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2017 11:00
Jeśli lubisz wakacje z adrenaliną to proszę bardzo. Terroryści mogą wpłynąć łódką na plażę tak jak w Tunezji a jeśli chodzi o hotel to sobie poczytaj w internecie jak kobietom pracownicy hotelu bez zdania racji do pokojów wchodzą i jak je zaczepiają mimo towarzystwa partnera. Tak jak ktos napisał jaki jest sens jechać do dalekiego kraju jeśli nawet nie chcesz wyjsć poza hotel? Plackiem to możesz tez się położyć na ogródku i dużo taniej cię to wyniesie. Lepiej jedź do Bułgarii podobno tez jest tanio
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.05.2017 10:02
Skoro piszesz, że nie wychodziłabyś nawet z terenu, to równie dobrze możesz pojechać nad polskie morze albo gdziekolwiek. Swoją drogą gdzie tu sens jeżdżenia na wakacje do obcego kraju, jeśli nawet nie ma zamiaru się wyjść poza teren hotelu?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2017 01:37
Teczowe biuro zamiast w reklamy, powinno zainwestowac w rezydentow, bo to co zatrudniaja, to jacys kryminalisci.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo