Pierwszy raz jako prezent urodzinowy dla chłopaka. Dobry pomysł? Kama

Pierwszy raz jako prezent urodzinowy dla chłopaka. Dobry pomysł? Kama
13.04.2017

Spotykam się Jackiem od niedawna, ale bardzo mi na nim zależy. Na razie to kilka tygodni chodzenia za rączkę i randkowania, nic więcej. Jesteśmy na etapie pocałunków i widzę że mu się nie spieszy. Nie naciska mnie, a wiem, że chłopacy w tym wieku często myślą tylko o seksie. Ja nie jestem jakaś puszczalska, on nie zalicza byle kogo, więc pasujemy do siebie. Czuję, że moglibyśmy poznać się jeszcze bliżej. On jest tego wart, a ja jestem gotowa. Wybrałam nawet termin...

Pod koniec kwietnia on skończy 18 lat, ja mam do tego dnia jeszcze 3 miesiące. Robi imprezę w domku na działce rodziców. Ma być kilkanaście osób, pewnie sporo alkoholu i inne szaleństwa. Na pewno nie przesadzimy, po prostu będziemy się dobrze bawić. Pomyślałam, że z okazji osiemnastki mogłabym mu dać nietypowy prezent – moje dziewictwo.

Od rodziców dostanie pewnie kasę na zrobienie prawka, od innych telefon lub komputer, a ja mogłabym mu się oddać cała. To coś innego niż pieniądze i różnego typu sprzęty. Założyłabym na szyję kokardę i chyba musiałby mnie przyjąć... Tak naprawdę nie wiem, czy już z kimś spał, ale chyba tak. Jego koledzy nie kryją się z takimi sprawami. Teraz cierpliwie czeka i ma do mnie duży szacunek, więc dlaczego go nie nagrodzić? I to w tak specjalnym dniu? Nie wiem tylko czy źle tego nie zrozumie...

Nie chciałabym, żeby porównywał moje dziewictwo do zwykłego prezentu. Później wyliczałby znajomym, że dostał 2 tysiące złotych, iphona, laptopa i pierwszy raz ze mną. Spaliłabym się ze wstydu. Wiem, że sama traktuję ten pomysł jako „prezent”, ale przecież nie w takim sensie! Chciałbym żeby było miło i to wszystko. Jeśli nikogo przede mną nie miał, to stałby się mężczyzną tego samego dnia, w którym staje się pełnoletni. Przecież każdy chłopak o tym marzy!

Myślicie, że tak wypada? On wie, że nie jestem byle szmatą, więc pewnie potraktuje to pozytywnie, ale nie mam takiej pewności. Chcę mu zrobić przyjemność i przez seks pokazać moją miłość i pełne zaufanie. Przecież tak nie postępuje byle jaka laska, ale prawdziwa ukochana.

Może któraś z Was wpadła na podobny pomysł? Jak zareagował chłopak? Chcę dla niego jak najlepiej, ale wiadomo, że dobre chęci czasami prowadzą w złym kierunku...

Kama

18 % tak
82 % nie

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.04.2017 11:11
Już mu nie skąp tak na ten prezent.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.04.2017 19:09
heh, już to widzę jak nawalony koleś jest w stanie coś zdziałać... i jakoś nie wierzę, że w osiemnastkę nie przesadzicie z alkoholem, zbyt wiele takich imprez przeżyłam żeby w to uwierzyć ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.04.2017 14:42
Pewnie szkoda Ci kasy na normalny prezent :p nie to nie jest dobry pomysł. Możesz spróbować jako dodatek do głównego prezentu ale nie jako jedyny prezent.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.04.2017 07:58
sama sprowadzasz się do roli przedmiotu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.04.2017 07:22
Moim zdaniem to głupi pomysł. A gdzie niby byście to zrobili? Przecież nie w czasie imprezy urodzinowej. Przed pewnie też nie będzie czasu, bo trzeba będzie się do niej przygotować. Zresztą seks to nie ma być prezent, nagroda, tylko po prostu jakieś takie połączenie dwóch zakochanych osób.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo