Jestem zbyt leniwa, żeby ćwiczyć. Czy tabletki mnie odchudzą? Weronika

Jestem zbyt leniwa, żeby ćwiczyć. Czy tabletki mnie odchudzą? Weronika
04.04.2017

Nie będę ukrywała, że mam problem ze swoim ciałem, a do tego jestem bardzo leniwa. Może nawet bym znalazła resztki silnej woli, żeby czasami się poruszać, ale po prostu nie da rady. Nie mam czasu, a jak próbuje w weekendy przejść się na dłuższy spacer, to umieram ze zmęczenia. To nie jest moja bajka, a schudnąć jakoś trzeba.

Odsysanie raczej nie wchodzi w grę, bo mnie na to nie stać, a poza tym się boję. To może jakieś tabletki spalające tłuszcz albo poprawiające przemianę materii? Nie mówię o jakichś świństwach z internetu, po których można się przekręcić. Raczej o jakimś sprawdzonym suplemencie diety.

Tylko zastanawiam się, czy któryś z nich naprawdę działa. Dla mnie taki lek jest jedynym ratunkiem!

 

Mogę się oszukiwać i mówić, że zapiszę się na siłownię, zacznę biegać i będę jadła tylko sałatę. Wiem, że nic z tego nie wyjdzie, bo mam nieregularny tryb dnia, a poza tym brakuje mi motywacji. Samo to, że będę szczuplejsza i ładniejsza jakoś mnie nie rusza. Wiem, że to głupie, bo ja na pewno tego chcę. Łatwiej o tym marzyć, niż zrobić.

Dlatego pytam – czy są jakieś leki, które warto brać w mojej sytuacji? Ruchu niewiele i dieta taka jak przedtem – tak to mniej więcej z mojej strony będzie wyglądało.

Warto coś łykać i schudnę chociaż trochę w ten sposób?

Weronika

28 % tak
72 % nie

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.04.2017 16:18
Serio ktoś wierzy w super tabletki? Gdyby tak było to nie byłoby tylu otyłych osób... Jesteś leniwa? Nie masz motywacji? Postaw się w mojej sytuacji: jestem pod opieką psychiatry, mam depresje, lęki w tym bardzo rozwinięty lęk społeczny, łykam różne tabletki, mimo to potrafie się zmobilizować do biegania lub siłowni. Dlatego że sprawia mi to przyjemność, jednak lęk przed ludzmi patrzącymi na mnie rozstraja mnie psychicznie na pare godzin przed taką aktywnością. Ostatnio myślałam nad wyjściem na bieganie 3 godziny, po czym już gotowa do wyjścia się wystraszyłam, przebrałam spowrotem i pociełam, za kare. Jednak jak ja potrafie czasami przemóc się psychicznie i pocwiczyć między ludzmi, to jaką ty masz wymówke?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.04.2017 08:10
Przeczytaj książkę 2xme. Wszystko wytłumaczone jak działa organizm i jak zgubić zbędne kilogramy. Odpowiednia dieta to sukces, ruch jest drugorzędny
zobacz odpowiedzi (1)
kołcz maciej (Ocena: 5) 04.04.2017 01:02
hahahahahahawielorybhahahaha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo