Mój chłopak pocałował inną. Czy to oznacza, że już zawsze będzie mnie zdradzał? Kamila

Mój chłopak pocałował inną. Czy to oznacza, że już zawsze będzie mnie zdradzał? Kamila
23.03.2017

Od dłuższego czasu (7 miesięcy) jestem z mężczyzną mojego życia. A przynajmniej tak mi się wydawało do tej pory. Jakiś czas temu byliśmy na imprezie. Oboje wypiliśmy o wiele więcej niż powinniśmy. Wtedy to przyłapałam go na całowaniu się z inną dziewczyną. Wiedziałam w jakim byliśmy stanie, więc z rozmową na ten temat zaczekałam do następnego dnia.

Widziałam jak jest mu przykro, wstyd i głupio z tego powodu, jednak to nic w porównaniu z tym, co ja czułam. On należy do osób skrytych i nieśmiałych, więc kiedy przychodzi do takich rozmów, to bardzo ciężko się z nim dogadać, więc zdziwiłam się, że w tym momencie był taki wylewny i odpowiadał na wszystkie moje pytania. Powiedział, że na moim miejscu dałby liścia i zapomniał o takim idiocie. Jednak to nie jest takie proste. 

Mówił, że nie będzie nawet próbował się tłumaczyć, bo nie ma usprawiedliwienia na takie czyny i zachowania. Na pytanie, jak chciałby żeby dalej wyglądał nasz związek odparł, że za wszelką cenę postara się odzyskać moje zaufanie i udowodnić mi jak bardzo mu na mnie zależy. Póki co trzymam go na dystans, bo nie potrafię sobie poradzić z myślą, że mógł całować inna kobietę na moich oczach w sposób, w który zawsze całował mnie. 

Jestem w stanie mu to wybaczyć, ale nigdy nie zapomnę i już do końca życia będzie mi towarzyszyć obawa czy to się nie powtórzy. Pytanie czy mam brnąć w to dalej czy nie, bo jestem rozdarta jak nigdy...

Kamila

69 % tak
31 % nie

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.03.2017 10:11
Ten list już był. No ale...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2017 08:52
Daj mu popalić nie odzywaj się kilka dni i ignoruj niech pomyśli że rozwazasz rozstanie i trochę pocierpi a potem się pogódźcie. Nie zostawiaj go ale karę powinien ponieść żeby nie było powtórki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2017 01:29
to w końcu mu wybaczysz czy nie zapomnisz? bo co innego to pamięć historyczna i wybaczenie wrogom :P a co innego, kiedy się męczysz w związku bo niby wybaczyłaś a cały czas myślisz o tym co cie zraniło.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2017 00:14
Zdradził Cię, od Ciebie zależy czy chcesz dalej być w takim związku. Mi jednak podpadło takie tłumaczenie - zwykle, kiedy ktoś mówi "ja bym się rzucił na Twoim miejscu, nie jestem Ciebie wart" itp, zwykle liczą na rozstanie, bo już mają kogoś na oku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo