Mój chłopak pocałował inną. Czy to oznacza, że już zawsze będzie mnie zdradzał? Kamila

23.03.2017

Od dłuższego czasu (7 miesięcy) jestem z mężczyzną mojego życia. A przynajmniej tak mi się wydawało do tej pory. Jakiś czas temu byliśmy na imprezie. Oboje wypiliśmy o wiele więcej niż powinniśmy. Wtedy to przyłapałam go na całowaniu się z inną dziewczyną. Wiedziałam w jakim byliśmy stanie, więc z rozmową na ten temat zaczekałam do następnego dnia.

Widziałam jak jest mu przykro, wstyd i głupio z tego powodu, jednak to nic w porównaniu z tym, co ja czułam. On należy do osób skrytych i nieśmiałych, więc kiedy przychodzi do takich rozmów, to bardzo ciężko się z nim dogadać, więc zdziwiłam się, że w tym momencie był taki wylewny i odpowiadał na wszystkie moje pytania. Powiedział, że na moim miejscu dałby liścia i zapomniał o takim idiocie. Jednak to nie jest takie proste. 

Mówił, że nie będzie nawet próbował się tłumaczyć, bo nie ma usprawiedliwienia na takie czyny i zachowania. Na pytanie, jak chciałby żeby dalej wyglądał nasz związek odparł, że za wszelką cenę postara się odzyskać moje zaufanie i udowodnić mi jak bardzo mu na mnie zależy. Póki co trzymam go na dystans, bo nie potrafię sobie poradzić z myślą, że mógł całować inna kobietę na moich oczach w sposób, w który zawsze całował mnie. 

Jestem w stanie mu to wybaczyć, ale nigdy nie zapomnę i już do końca życia będzie mi towarzyszyć obawa czy to się nie powtórzy. Pytanie czy mam brnąć w to dalej czy nie, bo jestem rozdarta jak nigdy...

Kamila

68 % tak
32 % nie

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.03.2017 10:11
Ten list już był. No ale...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2017 08:52
Daj mu popalić nie odzywaj się kilka dni i ignoruj niech pomyśli że rozwazasz rozstanie i trochę pocierpi a potem się pogódźcie. Nie zostawiaj go ale karę powinien ponieść żeby nie było powtórki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2017 01:29
to w końcu mu wybaczysz czy nie zapomnisz? bo co innego to pamięć historyczna i wybaczenie wrogom :P a co innego, kiedy się męczysz w związku bo niby wybaczyłaś a cały czas myślisz o tym co cie zraniło.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.03.2017 00:14
Zdradził Cię, od Ciebie zależy czy chcesz dalej być w takim związku. Mi jednak podpadło takie tłumaczenie - zwykle, kiedy ktoś mówi "ja bym się rzucił na Twoim miejscu, nie jestem Ciebie wart" itp, zwykle liczą na rozstanie, bo już mają kogoś na oku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie