Czy jestem za młoda na miłość grecką? Wera, 17 l.

Czy jestem za młoda na miłość grecką? Wera, 17 l.
31.07.2017

Nie mam dużego doświadczenia, bo trudno mieć w tym wieku. Na coś więcej pozwalam sobie dopiero od roku. Jestem raczej wstydliwa, więc tylko po ciemku, w tej samej pozycji. Nie zmieniam chłopaków, ten jest dopiero drugi. Jest mi w sumie dobrze, ale nie powiedziałabym, że nie mogę żyć bez seksu. Tak naprawdę to uważam, że jest przereklamowany.

Może trafiam na beznadziejnych partnerów? Chyba nie. Starają się, a ja nie odczuwam jakiejś wielkiej przyjemności. Robię to bardziej dla nich. Teraz chciałam pomyśleć o sobie i wiem jak to dla niektórych zabrzmi. Jestem obleśna, zboczona i milion innych epitetów. Tylko, że mnie się wydaje, że chciałabym czegoś innego. Mam na myśli miłość grecką, czyli seks analny. To dziwne, że dziewczyna o tym myśli? I to w tym wieku?

Raczej to faceci o to proszą, a u mnie będzie inaczej. Nie chcę wyjść na rąbniętą.

Nie będę się wdawała w szczegóły, ale wydaje mi się, że to by było dla mnie ciekawsze, niż takie zwykłe zbliżenie. Chłopakowi to chyba wszystko jedno gdzie, jeśli wiecie co mam na myśli, a ja bym spróbowała czegoś nowego. Tylko nie za bardzo wiem, jak się za to zabrać. Powiedzieć wcześniej o moich marzeniach? Próbować w trakcie?

Boję się reakcji, bo to jest krępująca sprawa. Nie wiem, czy coś takiego mi w ogóle przejdzie przez usta. Tylko bardzo Was proszę, nie oceniajcie moich preferencji. Chodzi mi o radę, jak do tego wreszcie doprowadzić.

Tego chcę, ale problemem jest, jak jego do tego przekonać...

Wera

50 % tak
50 % nie

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 31.07.2017 13:35
Nie rozumiem jak można uprawiać seks tylko po ciemku i to w jednej pozycji. Albo jesteś pewna siebie, pewna swojego ciała i partnera i szalejecie w łóżku, albo jesteś wstydliwa i w ogóle tego nie robisz i czekasz aż Ci to minie. Dziewczyno, najpierw włącz lampkę i zrób to w innej pozycji niż klasyczna, a dopiero potem myśl o takich krokach jak seks analny...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 31.07.2017 06:06
BYŁO!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 31.07.2017 00:25
Boże widzisz i nie grzmisz!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.02.2017 19:01
Ja zaczynałam w podobnym wieku ale byłam z partnerem ponad 2 lata. Na początku trzeba zaczerpnąc trochę wiedzy na ten temat - to napewno, nie polecam robić tego bez przygotowania. Partner też musi ''się doszkolić'' i być delikatny a co najważniejsze musisz mieć do niego zaufanie. Ja nie żałuje, do teraz często działamy z mężem od tyłu i przyznam że daje mega doznania których nie dostaniesz przy czymś innym.
zobacz odpowiedzi (1)
monia (Ocena: 5) 28.02.2017 10:10
o mamo.... dzieci w tym wieku ... "jestem niesmiała " ale marze o miłosci greckiej xd
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo