Dziewczyna zdradza mojego brata! Czy powinien to usłyszeć ode mnie? E., 20 l.

Dziewczyna zdradza mojego brata! Czy powinien to usłyszeć ode mnie? E., 20 l.
25.02.2017

Błagam Was o pomoc! Cała się trzęsę, kiedy pomyślę o tym, co widziałam. Nigdy nie wtrącałam się w życie moich bliskich, ale teraz chyba nie mam innego wyjścia. Dowiedziałam się o dziewczynie brata naprawdę strasznych rzeczy. To się nie mieści w głowie! Jest z nim od roku, wszyscy myśleliśmy, że wkrótce zaproszą nas na swój ślub, a jeśli powiem mu o tym, co zobaczyłam, to ślubu raczej nie będzie.

Wiem, że z bratem powinnam być szczera, ale on jest strasznie zaangażowany w ten związek. Nie widzi poza nią świata, a ona zrobiła mu takie świństwo... W poprzednią sobotę znajomi wzięli mnie do dyskoteki za miastem. Proponowałam nawet, żeby brat się z nami zabrał. Jego dziewczyna wyjechała gdzieś do rodziny, więc siedział sam jak palec. Całe szczęście, że się nie zgodził!

 

Wyszło na to, że ona wcale nie wyjechała do żadnej rodziny. Chyba, że ma kogoś 15 kilometrów za miastem, a w stosunku do kuzyna czy tam wujka zachowuje się w taki sposób... Stała bezwstydnie na środku parkietu i lizała się z jakimś gościem! Brat myślał, że męczy się u jakiejś cioci i za nim tęskni, a ona się zabawia z byle kim! Chciałam do niej podejść i dać jej w twarz, ale jakoś się powstrzymałam.

Teraz przez tą wywłokę mam straszny problem. Sprawa jest oczywista, on się powinien o tym dowiedzieć, ale ja nie potrafię mu tego powiedzieć. Nawet nie jestem pewna, czy w ogóle by w to uwierzył. Tak ją kocha, że pewnie sobie pomyśli, że to ja próbuję ich rozdzielić i coś wymyślam. Chyba mogłam zrobić jej jakieś zdjęcie, żeby nie było wątpliwości. No, ale tego nie zrobiłam i musi mi uwierzyć na słowo.

A może tylko ją poniosło i wcale taka nie jest? Sama w to nie wierzę, ale chyba na siłę chcę ją usprawiedliwić, żeby nie musieć bratu o tym opowiadać. Nawet nie wiem, jak by to miało wyglądać. „Cześć, słuchaj, twoja dziewczyna to wywłoka”? Chyba by mnie w tym momencie uderzył. On jest od niej dosłownie uzależniony. Nie powiem, ładna dziewczyna, całkiem dobrze się z nią rozmawia, ale skoro już teraz prowadzi podwójne życie...

Co ja powinnam zrobić? Powiedzieć prosto z mostu bratu, czy najpierw z nią porozmawiać?

E.

78 % tak
22 % nie

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
ona (Ocena: 5) 26.02.2017 19:04
Sprawdz czy sa jakiejs zdjecia z tej imprezy, jesli tak pokaz mu je. Moze masz jakis swiadkow? Zrób to anonimowo, ze tego i tego dna w tym i tym miescie lub zmuś ją do tego by ona sie przyznala.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2017 11:44
Spytaj się Go czy by Ci powiedział, że Ciebie ktoś zdradza. Jeśli powie, że tak to wtedy mu opowiedz co Jego dziewczyna robiła i tyle ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2017 09:00
"A może tylko ją poniosło i wcale taka nie jest?"- to nie jest żadne usprawiedliwienie. Zdrada to zdrada.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2017 08:55
Nie masz zdjęcia, to masz problem. On ci nie uwierzy, gwarantuję. Co więcej to ty będziesz tą ZŁĄ, która z zazdrości/zawiści/po złości próbuje rozdzielić dwa zakochane gołąbki, oczerniając niewinną jak anioł niewiastę. Miłość jest ślepa niestety i o ile brat sam się na własne oczy nie przekona, na słowo raczej nie uwierzy. Zwłaszcza w słowa innej kobiety.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.02.2017 06:59
poinformuj go anonimowo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo