Czy odezwać się do partnera ze studniówki? Po imprezie urwał nam się kontakt... Karolina

Czy odezwać się do partnera ze studniówki? Po imprezie urwał nam się kontakt... Karolina
14.02.2017

W połowie stycznia miałam studniówkę, która wypadła wyjątkowo dobrze. Byłam nią przerażona, ale nie było tak źle. Największy problem miałam z tym, że bez chłopaka trudno się dobrze bawić. Z jednej strony nie chciałam iść sama, z drugiej... to trochę głupie, żeby zaprosić kogoś obcego, byle mieć parę. Siostra wymyśliła, że załatwi mi partnera i rzeczywiście tak zrobiła. Powiedziała swojemu koledze, jaki mam problem i sam się do mnie zgłosił. Ucieszyłam się, bo zawsze raźniej iść z kimś.

Widziałam go przed studniówką tylko dwa razy w życiu. Kiedyś z siostrą, jak wracali ze szkoły i drugi raz, jak przyszedł. Bardzo miły, fajnie wygląda, rozmowny. Na pewno nie wstydziłam się wtedy, kiedy wchodziliśmy razem na salę. Koleżanki bardzo się zdziwiły, że nie przyszłam sama. Bardzo fajnie się bawiłam, mamy dużo wspólnych zdjęć, jest film ze studniówki, no i moje wspomnienia... To było niesamowite. Ale kontakt bardzo szybko się urwał.

Tak naprawdę ostatni raz rozmawialiśmy wtedy, kiedy odwiózł mnie taksówką do domu. Pożegnaliśmy się i tyle. Żałuję, że od tego czasu się nie odezwał, ani mnie to nie przyszło do głowy. Minął prawie miesiąc i mnie jest coraz bardziej głupio. Czuję się tak, jakbym kogoś wykorzystała. Przyszedł ze mną, poświęcił swój czas, a po wszystkim niech spada. Nie to miałam na myśli, ale tak to w końcu wygląda. 

Myślicie, że powinnam się do niego teraz odezwać? Nie liczę na nic więcej, ale głupio mi, że tak wyszło... Może pod pretekstem pokazania mu zdjęć? Mam też dodatkowe DVD, może by chciał... Ale jak to zrobić, żeby nie wyszło dziwnie?

Karolina

71 % tak
29 % nie

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.02.2017 21:38
jesteś niedojrzała, co za problemy, pogadajcie jak dorośli ludzie a nie...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2017 14:35
Zawsze możesz napisać właśnie pod pretekstem tych zdjęć, zapytać co słychać... ale jeśli nie będzie wykazywał zainteresowania nie narzucaj sie, bo wyjdziesz na desperatkę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2017 13:14
Ja swojego partnera na studniówkę poznałam dzień przed, teraz po 10 lat nie pamiętam jak się nazywał ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2017 08:31
Nie kłam. Podoba Ci sie i dlatego chcesz zagadać. Śmiało, przecież cie nie zje. Najwyżej się nie uda. A może Ci się poszczesci i będziesz miała chłopaka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2017 08:25
Spróbować zawsze możesz, ja mojego chłopaka poznałam na studniówce ale nie mojej, w 1 LO poszłam jako osoba towarzysząca z kolegą który nie miał z kim iść, chyba bardziej z litości :P Napisz do niego np. niby pod pretekstem tych zdj. ze studniówki czy dvd. Powodzenia :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo