Wytatuowałam sobie jego imię. Po zerwaniu żąda jego usunięcia. Ma prawo? Karolina

Wytatuowałam sobie jego imię. Po zerwaniu żąda jego usunięcia. Ma prawo? Karolina
28.01.2017

Moja historia może być dla niektórych przestrogą. Dla mnie to nie jakiś straszny dramat. Popełniłam w życiu błąd i wytatuowałam sobie na ręce imię mojego chłopaka. Później nawet narzeczonego. Czułam, że chcę to zrobić i stało się. Czy żałuję? Tylko trochę. Teraz traktuję to jako nauczkę i przestrogę, ale też część mojej historii. Gdybym usunęła ten napis, to oznaczałoby, że chcę wymazać mojego byłego z pamięci.

A wcale nie chcę. To była moja pierwsza wielka miłość, spędziliśmy ze sobą kilka lat i mam dobre wspomnienia. Inaczej bym nie przyjęła oświadczyn. Mój problem polega bardziej na tym, że to on naciska na usunięcie swojego imienia z mojego ciała. Nie jesteśmy razem i niewiele mamy ze sobą teraz wspólnego, ale często do mnie wypisuje w tej sprawie.

 

Nie wiem, co go to w sumie obchodzi. Zupełnie tak, jakby ten napis był jego własnością. A to przecież moje ciało i moja decyzja. Mnie nie przeszkadza. O wiele bardziej bolałoby mnie usuwanie, niż patrzenie na niego do końca życia. Pogodziłam się z tym, że jest i tyle. Nawet nie myślę na ten temat, bo ten niewielki wzór stał się częścią mnie. Pewnie czułabym się dziwnie, gdyby go nie było.

Ale mimo wszystko mam do Was pytanie - czy on ma prawo mnie o to prosić? Można wręcz powiedzieć, że tego żąda. W ten sposób podobno zakończyłabym raz na zawsze nasz związek. Tak jakby to imię na mojej ręce nie pozwalało nam się do końca rozstać. Nonsens. Co o tym myślicie?

Karolina

17 % tak
83 % nie

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.01.2017 22:18
jakbym nie lubiła swojego byłego to też by mnie wkur.wiało, ze nosi tatuaż z moim imieniem :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.01.2017 22:12
A jeśli spotkasz nowego o tym imieniu? hhee niech się wa... co mu po tym , że masz tatuaż z jego imieniem skoro zerwał niech spada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.01.2017 19:09
Przygarnij kota albo psa. Nazwij go imieniem byłego. Powiedz, że tatuaż jest na cześć zwierzaka. Nawet przy rodzinie i znajomych będzie to dobrze wyglądać ;) Albo znajdź nowego faceta o tym imieniu. I nie rób więcej takich głupot.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 28.01.2017 09:15
Powiedz mu, żeby spie***ł.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.01.2017 08:16
Twoje ciało, Twoja sprawa a jemu ch...j do tego i tak mu powiedz
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo