Czy mam prawo upomnieć sąsiadkę, która zbyt głośno... chodzi? Monika

Czy mam prawo upomnieć sąsiadkę, która zbyt głośno... chodzi? Monika
21.01.2017

Pół roku temu zamieszkałam w takim małym bloku. Nade mną mieszka strasznie hałaśliwa sąsiadka. Nie chodzi tutaj o głośną muzykę czy jakieś kłótnie, ale ta kobieta chodzi po domu w szpilkach lub jakiś innych korkach. Gdyby to był dzień, to ok - nie mam się do czego przyczepić, ale w nocy? Codziennie w nocy o różnych godzinach, raz o 1.00, innym razem o 3.00 słychać jak ona chodzi.

Chodzi... Mam wrażenie, że ona biega po domu! Do tego szura po podłodze krzesłem tak mocno, że nie raz od tego dźwięku obudziła mi dziecko w nocy.

Wiem, że niektórych nie interesuje, że ktoś ma dziecko, które śpi, ale żeby codziennie robić taki hałas? Naprawdę to jest nie do wytrzymania. Ciągle to tupanie, szuranie, trzaskanie wszystkim o podłogę.

Rozumiem, że może coś upaść raz, drugi i kolejny, ale nie kilka razy w ciągu 30 minut z takim hukiem, że obudziłoby to nieboszczyka i tak codziennie w godzinach nocnych. Nie wiem czy iść i delikatnie zwrócić uwagę, że w nocy nie powinna zachowywać się tak głośno czy co robić?

Nie chcę wyjść na osobę, której wszystko przeszkadza i nie chcę wywołać niepotrzebnej kłótni, i afery w bloku. Chciałabym, żeby po prostu w nocy nie było ciągłego tupania i huków, i nie chcę być źle zrozumiana...

Pozdrawiam,

Monika

58 % tak
42 % nie

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.01.2017 23:47
To nie jest willa, tylko blok. Taaa... nie histeryzuj. Policja przyjedźcie, bo sąsiadka z dołu dudni szpilkami i szura krzesłami... ogarnij się laska
odpowiedz
xyz (Ocena: 5) 22.01.2017 22:09
jak się mieszka w bloku to niestety ale trzeba się na takie coś przygotować , ludzie nad tobą , pod tobą czy obok Ciebie żyją a nie chodzą na paluszkach żeby Ci czasem nie przeszkadzać , rozumiem mieć pretensje o imprezy , muzykę itp ale chodzenie ? !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.01.2017 17:38
ja to od razu zadzwonilabym na policje-w koncu od 23 jest cisza nocna.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.01.2017 16:12
Wezwij na nią policję i powiedz, że chodzi za głośno u siebie w domu, niech zmienia obuwie, bo budzi Twoje dziecko! XD
zobacz odpowiedzi (2)
A. (Ocena: 5) 21.01.2017 12:56
Moja sąsiadka czepia się o pralkę i to w normalnych porach dnia :D
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie