Widuję chłopaka raz na tydzień. Czy taki związek może się udać? Natalia

Widuję chłopaka raz na tydzień. Czy taki związek może się udać? Natalia
05.01.2017

Piszę do Was, bo sama nie mam doświadczenia w sprawach miłosnych i proszę o Waszą radę.

Od pół roku spotykam się z chłopakiem, z którym byłam bardzo szczęśliwa. Wszystko było super, spotykaliśmy się, uwielbialiśmy spędzać czas ze sobą, cały czas byliśmy w kontakcie czy to na Facebooku czy przez SMS. Pomagał mi i mnie wspierał, gdy byłam chora czy pisałam maturę i bałam się, ż nie zdam.

Mój chłopak pracuje, ale od miesiąca musi być pod telefonem 24 godziny na dobę i pracuje po 12 godzin. Widujemy się raz w tygodniu albo i rzadziej, a czasem zdarzyło się i tak, że po godzinie dostawał telefon i musiał jechać...

On sam nie wie jak taka praca długo potrwa. Jestem wyrozumiała i ani razu nie powiedziałam, że jestem zła czy obrażona. Zapytałam go wprost czy nie chce już być ze mną, a on że myśli o tym, że mu zależy, ale zastanawia się czy taki związek, kiedy się nie spotykamy ma sens....

Co ja mam zrobić? Proszę, pomóżcie mi, bo bardzo mi na nim zależy i nie chcę go stracić!

Natalia

69 % tak
31 % nie

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
A. (Ocena: 5) 05.01.2017 11:30
Przez 5 lat byłam w związku na odległość (ok.200 km). Spotykaliśmy się co tydzień, czasem co dwa lub nawet trzy. W tym roku bierzemy ślub. Dla chcącego nic trudnego :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2017 09:57
Mój chłopak mieszka 70 km ode mnie i obydwoje pracujemy oraz studiujemy.Widujemy się raz czasem dwa w tygodniu tylko na 3-4 h , ale mimo wszystko warto, bo się kochamy.Jest ciężko ,ale można się przyzwyczaić.Jeśli się kochacie dacie radę. Jeśli byś z nim zerwała to byście się w ogóle nie widywali ,więc lepiej widywać się ale rzadziej.Z czasem wszystko może się zmienić.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2017 07:21
Jestem z moim chłopakiem 5 lat. Od 4 studiujemy w różnych miastach, w dodatku każde z nas pracuje. Widujemy się średnio raz w tygodniu na jedno popołudnie i tak, ma to sens. Jesteśmy na prawdę szczęśliwi i w niedługim czasie mamy w planach zamieszkanie razem. Jeśli się kochacie to dacie radę nawet z takimi przeszkodami :) jednak w naszym przypadku było nieco inaczej, żadne z nas nigdy nie zadało pytania czy to ma sens. Porozmawiaj z nim, dajcie sobie jeszcze trochę czasu, może ten ciężki czas nie długo minie. Starajcie się jak najbardziej wykorzystywać czas we dwoje. Powodzenia!
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo