Czy to możliwe, że mój chłopak jest prawiczkiem? E., 18 l.

Czy to możliwe, że mój chłopak jest prawiczkiem? E., 18 l.
04.01.2017

Jestem z moim chłopakiem trochę czasu i wreszcie zdecydowaliśmy się na coś więcej. Wszystko było przygotowane i tak jak trzeba. Rodzice pojechali na imprezę rodzinną, więc nie było ich przez pół soboty i niedzieli. Mieliśmy czas, warunki, chęci. I wiecie co? Nic z tego nie wyszło. Próbowaliśmy wieczorem, w nocy, a nawet rano i nic.

On nie dał rady i bardzo jest to kłopotliwe. Nie tylko dla niego, bo mnie też jest głupio. Zaczęłam się zastanawiać w czym problem. Ja go nie podniecam? A może on ma ze sobą jakiś problem? Ale gdyby nie chciał ze mną być, to po prostu by odszedł. Nic nie rozumiem.

Coraz bardziej mi się wydaje, że on nie może tego robić, bo coś w jego organizmie nie działa. Ale w tym wieku?!

Słyszałam o impotencji, ale wydawało mi się, że to jest problem facetów w wieku mojego ojca. Chłopak ma 20 lat, podobno ma jakieś tam doświadczenie, ale ja przestaję w to wierzyć. Próbowaliśmy jeszcze kilka razy i zawsze to samo. Jemu chce się płakać, ja też bym się najchętniej rozryczała.

Boję się, że przez to nasz związek się rozleci. A ja przecież chcę mu pomóc! Organizuję zawsze wszystko tak, żeby nie było pośpiechu. Jest romantycznie i miło, ale to nic nie daje. Na razie wychodzi na to, że on jest i prawiczkiem, i impotentem. Widocznie od dawna coś się z nim dzieje niedobrego. Albo przez to swoje dziewictwo tak się zachowuje.

Nie wiem co dalej, bo on nic z tym nie robi...

E.

72 % tak
28 % nie

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
c (Ocena: 5) 04.01.2017 18:57
c
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo