Czy mogę pójść na studniówkę nie z moim chłopakiem, ale kimś innym? A., 18 l.

Czy mogę pójść na studniówkę nie z moim chłopakiem, ale kimś innym? A., 18 l.
03.01.2017

Zaraz studniówka, a ja nie wiem co robić. Jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną starszym od siebie. Nie jest to przelotny związek - jesteśmy już razem trochę czasu. Planujemy wspólną przyszłość. Moje rówieśniczki mają chłopaków; rówieśników lub starszych od siebie nie więcej niż 3 lata.

Zastanawiam się, jak to będzie wyglądało; sami młodzi i facet pod trzydziestkę, niewiele młodszy od niektórych nauczycieli... Nie rozmawiałam z nim jeszcze na ten temat. W głowie mam najgorsze scenariusze - krzywe spojrzenia grona pedagogicznego, niektórych uczniów.. albo, że mój ukochany nie odnajdzie się w gronie dużo młodszych od siebie osób.

Nie ukrywam, że sama mogłabym czuć się z tym głupio. Czy powinnam z nim porozmawiać, przedstawić mu sytuację, zapytać: Kochanie, czy nie obrazisz się, jak pójdę z kimś młodszym?

Mój problem może wydawać się błahy, ale naprawdę mnie nurtuje: czy zaprosić na swoją studniówkę faceta 8 lat starszego?

A.

 

47 % tak
53 % nie

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.01.2017 09:42
Mój facet jest ode mnie 15 lat starszy i 4 lata temu byliśmy na mojej studniówce. Bawiliśmy się wspaniale, nie wyobrażam sobie pójść z kimś innym
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.01.2017 09:40
Przecież kilka dni temu był już ten problem i napisałam, że masz zapytać o to swojego chłopaka a nie pytać o to w Internecie. Bo jak większość ci powie, że masz z nim iść a on nie będzie chciał to co? Zwiążesz go? Przed studniówką spotykałam się ze starszym facetem i on nie chciał ze mną iść na studniówkę, więc poszłam z kolegą, który był tylko rok starszy ode mnie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo