Organizuję Sylwestra i muszę kupić szampana. Może być taki za 5 zł? M., 19 l.

Organizuję Sylwestra i muszę kupić szampana. Może być taki za 5 zł? M., 19 l.
29.12.2016

Proszę o pomoc. Byle szybko, bo zostało mało czasu. Organizuję Sylwestra w swoim domu, bo rodzice jakimś cudem się na to zgodzili. Zapraszam kilkanaście osób i umówiliśmy się, że każdy coś przyniesie. Ktoś coś upiecze, do tego chipsy, wędliny, sałatka. Wiadomo, jak to na domówce i bardzo się z tego cieszę. Bałam się, że sama będę musiała wszystko załatwić.

Ja oczywiście odpowiadam na dekorację i alkohol. Inni też coś przyniosą, ale kilka butelek mam mieć. Głównie szampana do toastu. Teraz się zastanawiam, jak mam to zrobić. Kupić jedną porządną, bo widziałam takie prawdziwe za kilkadziesiąt złotych czy kilka bardzo tanich? Nie chcę wyjść na skąpca.

 

Wydaje mi się, że o północy, a tym bardziej później, będzie im już wszystko jedno. Byle były bąbelki i słodkie. Nie wiem czy mam się do tego przyznawać, ale mnie takie rosyjskie szampany za 5 zł smakują. Czasami z koleżankami kupujemy, jak siedzimy wieczorem w domu. Tylko inaczej tak bez okazji, a inaczej jak się organizuje wielką imprezę.

Doradźcie mi proszę, co powinnam wybrać. Jedna porządna butelka nie wystarczy, kilka to już za drogo, a alkohol za kilka złotych niektórych może oburzyć…

M.

64 % tak
36 % nie

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.12.2016 21:20
Ten Ruski szampan jest bardzo dobry. Kupuj kilka i sie niczym nie przejmuj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.12.2016 16:00
Może być ruski, ale kupuj go dużo, bo i tak słabo schodzi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.12.2016 13:29
Ja tam co roku pije ruskie i nie miałabym pretensji gdyby mi ktoś takiego zaproponował.Szampan jak szampan a o północy faktycznie jest wszystko jedno już :-) A jak komuś nie pasuje to niech się wódka upija.Mysle że masz znajomych wporządku i nikt Ci nic nie powie :-) Szczęśliwego Nowego Roku!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.12.2016 09:43
Tylko ruski szampan! Innego w Sylwestra nie piję :D Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.12.2016 08:57
e tam, masz 19 lat pewnie się jeszcze uczysz i nie zarabiasz to skąd masz wziąć pieniądze na kilka butelek drogiego szampana a jeszcze do tego na pewno coś przygotujesz innego do jedzenia no i dekoracje. Kup te tańsze, wystarczy że organizujesz domówkę, Twoi znajomi jeśli są normalni to nie powinni mieć do Ciebie pretensji że kupiłaś taniego szampana, mi by to nie przeszkadzało.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo