Czy płaskie buty pasują na studniówkę? Wiktoria

Czy płaskie buty pasują na studniówkę? Wiktoria
28.12.2016

Potrzebuję pomocy, bo niedługo mam studniówkę i chcę jakoś ładnie wyglądać. Sukienkę wybrałam i już do mnie jedzie (ze sklepu internetowego i mam nadzieję, że pasuje), ale gorzej z butami. Wypadałoby założyć coś na obcasie, ale to w moim przypadku nie jest chyba dobre wyjście.

Nie umiem chodzić na szpilkach.

Bolą mnie od nich stopy.

Lekarz mi odradził.

Będę się w nich źle czuła.

Mam płaskostopie, duże stopy i koślawe paluchy.

W żadne się nie zmieszczę, a jak już, to umrę z bólu.

Mogłabym tak wymieniać, a chodzi w skrócie o to, że nie powinnam / nie mogę / nie chcę zakładać obcasów. Tylko jak inaczej, skoro to sukienka wieczorowa?

Do tej pory jakoś sobie radziłam. Na wesela chodzę w baletkach, bo to zazwyczaj latem. Na jakieś rozpoczęcia i zakończenia roku też. Ogólnie to w balerinach czuję się nieźle, ale na co dzień to raczej adidasy. Są miękkie i szerokie, więc nic mnie nie boli.

Myślałam o tym, żeby się poświęcić i chociaż mały obcas wybrać, ale albo nie ma nic ładnego, albo naprawdę się w tym męczę. Myślicie, że nie ośmieszę się, jeśli pójdę na studniówkę w kozakach, a potem na miejscu zmienię na baletki?

Pomocy, nie chcę być wytykana!

Wiktoria

73 % tak
27 % nie

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.12.2016 09:04
Pójdź w kozakach a na miejscu zmień na inne. Poszukaj może jakiś na niedużym podwyższeniu albo weź szpilki i baletki. Na początku chwile pochodzisz w szpilkach i np. do zdjęć a potem zmienisz na baletki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2016 23:21
oczywiście, że pasują. nie będziesz się przecież męczyć na siłę na obcasach, bo ktoś ma takie widzimisię
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.12.2016 08:36
Ja miałam czółenka niziutkie. Tylko do zdjęć założyłam szpilki. Też nie mogę chodzić w wysokich butach. Na początku widziałam, że się ludzie patrzyli, ale bardzo dużo dziewczyn również było w balerinkach.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo