Czy zaprosić na studniówkę o wiele starszego chłopaka? Angelika, 18 l.

Czy zaprosić na studniówkę o wiele starszego chłopaka? Angelika, 18 l.
24.12.2016

Jestem w klasie drugiej liceum, za rok studniówka. Niedawno mój rocznik rezerwował już miejsce, w którym ma się ona odbyć. Jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną starszym od siebie. Nie jest to przelotny związek - jesteśmy już razem trochę czasu. Planujemy wspólną przyszłość. Moje rówieśniczki mają chłopaków; rówieśników, lub starszych od siebie nie więcej niż 3 lata.

Zastanawiam się, jak to będzie wyglądało; sami młodzi i facet pod trzydziestkę, niewiele młodszy od niektórych nauczycieli... Nie rozmawiałam z nim jeszcze na ten temat. W głowie mam najgorsze scenariusze - krzywe spojrzenia grona pedagogicznego, niektórych uczniów.. albo, że mój ukochany nie odnajdzie się w gronie dużo młodszych od siebie osób. 

Nie ukrywam, że sama mogłabym czuć się z tym głupio. Czy powinnam z nim porozmawiać, przedstawić mu sytuację, zapytać: Kochanie, czy nie obrazisz się, jak pójdę z kimś młodszym? Mój problem może wydawać się błahy, ale naprawdę mnie nurtuje: czy zaprosić na swoją studniówkę faceta 8 lat starszego?

Angelika

75 % tak
25 % nie

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 4.67 / 5
Obserwator (Ocena: 5) 17.11.2018 06:39
Takie rzeczy sie planuje .Skoro jestes z facetem sporo czasu to mailaas czas a zeby go zapoznac z klasą , i zobaczyc ich reakcje czy na studniuwce go zaakceptuja. Nauczyciele nie musza jto akceptowaćeśli masz 18 lat i w zasadzie nie robisz nic złęgo - gorzej jak bys byla nieletnia . Trzeba bylo swojego faceta przedstawic kalsie i obserwowac czy chca z nim rozmawiać .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.12.2016 09:59
Ja też poszłam na swoją studniówkę ze swoim facetem który też jest ode mnie starszy o 8 lat, wtedy byliśmy już ze sobą 1,5 roku. Nikt nigdy się na nas krzywo nie patrzył czy coś bo on jest o tyle lat starszy, nawet na tyle nie wyglądał ile miał. Przecież nie musisz wszystkim mówić ile on ma lat. Na studniówce dobrze się bawiliśmy razem no i jesteśmy razem do teraz :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2016 20:44
Porozmawiaj o tym ze swoim chłopakiem czy on właśnie ma ochotę iść z Tobą na studniówkę. Ja pamiętam ze swojej, że 2 koleżanki były z facetami podobnymi wiekowo do Twojego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2016 09:50
nie powinnaś się zastanawiać ;) mój partner na studniówce, a teraz mój mąż, jest 8 lat starszy. na studniówce świetnie się bawiliśmy, nikt nie robił z tego problemu :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.12.2016 09:14
Mój facet jest ode mnie starszy o 15 lat. 4 lata temu byliśmy razem na mojej studniówce :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie