Czy paradowanie do toalety z podpaską w dłoni jest w złym tonie? Julia

Czy paradowanie do toalety z podpaską w dłoni jest w złym tonie? Julia
14.12.2016

Dobra, sprawa może jest wydumana, ale myślę, że każda z Was się kiedyś nad tym zastanawiała. Albo nie, bo przecież nie wypada i reguły są już dawno ustalone. Chodzi mi o sytuację, kiedy siedzę z innymi ludźmi i czuję, że muszę zmienić podpaskę. Mniejsza z tym, czy dzieje się to w restauracji czy w czyimś domu. Wtedy odruchowo bierze się torebkę do toalety, żeby zachować pozory.

A gdyby tak wyciągnąć z niej podpaskę i tampon, chwycić w dłoń i niczego nie ukrywać? Przecież jak nagle zrywam się z torbą, to i tak wszyscy wiedzą o co chodzi. A potem zazwyczaj jest problem, gdzie ja postawić, bo chyba nie na brudnej podłodze w knajpie. Tak zabrałabym ze sobą tylko to, czego potrzebuję, a towarzysze pilnowaliby torebki. Bo przyznam się, że ostatnio tak zrobiłam

 

Nie zastanawiałam się wtedy, co robię. Zagadałam się ze znajomymi i po prostu poczułam, że czas na zmianę. Wyjęłam podpaskę z kieszeni, wzięłam ją w rękę i poszłam. Nikt nic nie mówił, ale po fakcie się zorientowałam, że to mogło wyglądać dziwnie. Jak wróciłam do stolika, to było jakoś niezręcznie i nikt nie wiedział jak wznowić rozmowę. Myślicie, że skomentowali to jakoś między sobą?

Niby nic strasznego, ale ludzie mają różną wrażliwość. Nie zależy mi na byciu skandalistką, ale tak sobie pomyślałam, że po co robić wielkie halo z normalnej rzeczy. Chyba każdy rozgarnięty człowiek wie, że kobiety miesiączkują i muszą jakoś tamować krwawienie. Ale teraz nie wiem czy znowu bym to zrobiła. Jak uważacie - wypada tak?

Julia

55 % tak
45 % nie

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.12.2016 11:51
To prawda, że okres jest sprawą naturalną ale również intymną i nie każdy musi i chce wiedzieć, że go akurat masz. Jeśli nie chcesz chodzić z torebką do toalety, to wyciągaj podpaskę dyskretnie szczególnie w miejscach publicznych jak już ktoś napisał.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2016 09:30
To nic złego, to normalne, jednak w miejscach publicznych lepiej wyciągać taką podpaskę dyskretnie z torebki, schować w rękę czy do kieszeni spodni i iść do wc
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2016 07:35
jeśli Cię przez to obgadywali, to jacyś idioci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2016 06:53
Ja akurat stosuję tampony, a że są małe to da się je bez problemu ukryć w dłoni. Ale czy ja wiem? Normalna fizjologia, nie ma czego ukrywać. Normalni ludzie na pewno nie powinni czuć się zniesmaczeni, chyba że masz jakichś dziwnych znajomych.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo