Znalazłam na zimę kozaki z białej skórki. Obciach takie nosić? Martyna, 19 l.

19.11.2016

Nie wiem, gdzie ja żyję, ale nigdy nie słyszałam, żeby białe kozaki były jakieś obciachowe. Nie zwracałam na to uwagi i w takich też chodziłam. Lubię jasne ubrania, bo jestem blondynką i przecież nie będę chodziła w czarnych buciorach. Dopiero niedawno ktoś mi powiedział, że to coś okropnego, bo białe kozaczki kojarzą się z idiotkami. Skąd to się wzięło? Nie wiem. Dla mnie to bez sensu.

Szukam teraz butów zimowych i wypatrzyłam białe, na lekkim obcasie, z fajnej skórki. Dobrze leżą, są wygodne, ale sama nie wiem, czy je kupić. Do tej pory nie słyszałam żadnych komentarzy, ale jak się dowiedziałam, z czym się kojarzą, to zgłupiałam. Dalej nie rozumiem dlaczego białe buty mają być obciachowe, a kremowe już nie, ale to szczegół.

Czy ktoś mi może wytłumaczyć skąd to się wzięło? Czy to tak jak z blondynkami, że dostaje im się za sam kolor włosów i tylko dlatego mają być głupie? Nienawidzę takich stereotypów. Mam jasne włosy, delikatną karnację, lubię ciepłe kolory, więc białe buty by mi pasowały. Takie mi się najbardziej podobają i co ja na to poradzę.

Nie chcę być źle odbierana przez jakieś głupie buty, ale warto się tym w ogóle przejmować? Powiedzcie mi, co o tym myślicie, bo się waham. Dzięki.

Martyna

71 % tak
29 % nie

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 21.11.2016 08:53
kup, kup! :D hahaha
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2016 08:03
Ja bym w życiu takich nie założyła, nie podobają mi się, nie mój styl i kojarzą z takimi blond plastikami ale jeśli Tobie się podobają to je sobie kup i miej gdzieś czy komuś innemu będą się one podobać czy nie, to Twoje buty i Ty je będziesz nosiła
odpowiedz
pola (Ocena: 5) 19.11.2016 19:18
Nie kolor jest obciachowy tylko to, że są że skóry lub jak to nazywasz "skórki".
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 19.11.2016 13:15
Jeśli ci się podobają to je noś i nie przejmuj się innymi :) Mnie tam białe kozaki nie rażą(nawet kiedyś miałam), gorzej jak ktoś nosi np. różowe,zielone, w panterkę itp.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.11.2016 07:14
nie przejmuj sie...olej innych to ty masz sie czuc dobrze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie