Przylegające legginsy na WF - TAK czy NIE? Sylwia

Przylegające legginsy na WF - TAK czy NIE? Sylwia
16.11.2016

Szukam jakiegoś stroju na WF i nie wiem co wybrać. Zmieniam szkołę i nie orientuję się, co się tam nosi. Do tej pory ćwiczyłam w krótkich spodniach albo dresach, bo tak chodziły wszystkie dziewczyny. Teraz myślę o obcisłych legginsach przed kolano, ale nie wiem, czy ktoś mnie nie wyśmieje.

Nawet mama mówi, że taki strój to mają profesjonalne sportsmenki, a mnie do takiej daleko. Sama już nie wiem, bo mierzyłam i są bardzo wygodne. Nie jestem najchudszą osobą, ale są czarne i za dużo nie pokazują. Tylko bardzo nie chciałabym się zbłaźnić, bo wiem jak bezlitosne potrafią być dziewczyny.

Chyba, że znowu sobie kupię jakieś szersze spodenki, ale w nich nie jest do końca wygodnie.

Te legginsy są z takiego materiału, że przynajmniej jakoś tam oddychają i nie byłabym taka upocona, jak zwykle. Powiedzcie mi proszę, czy widziałyście, żeby ktoś ćwiczył na WF-ie w czymś takim. Ja się nie spotkałam, ale może tak było tylko w starej szkole?

Przejmuję się, bo nie chcę zrobić z siebie głupka na dzień dobry. Pomóżcie!

Sylwia

69 % tak
31 % nie

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 16.11.2016 11:02
Zmieniasz szkołę w listopadzie? Chyba ten list jest sprzed kilku miesięcy... noś takie jakie Tobie się podobają i są wygodne, najwyżej kup dwie pary, jedne obcisłe a drugie takie jak miałaś wcześniej. Jakby co to po prostu zmienisz
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 16.11.2016 09:36
jezu na serio dziewczyno? dramat bo co jeśli nosisz inne spodenki niż inni? ja nie mogę, żal mi twojej samooceny, serio
odpowiedz
lala (Ocena: 1) 16.11.2016 00:30
tylko de.bile wgl chodzą na wf
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo