Chłopak prosi, żebym połknęła. Zgodzić się? Julia

Chłopak prosi, żebym połknęła. Zgodzić się? Julia
04.11.2016

Niedawno poznałam Mariusza. To taki typ przystojniaka, do którego dziewczyny są skłonne skoczyć w ogień - wyobrażacie sobie... Przede mną miał wiele kobiet, w tym takie odważne kociaki, posiadające umiejętności rodem z filmów porno.

Dwa dni temu poszłam z nim pierwszy raz do łóżka. Widać, że facet zna się na rzeczy. No ale ma też wymagania, do których należy seks oralny. Duuużo seksu oralnego. Z połykaniem.

 

Ja nigdy nie połykałam, bo mnie to strasznie brzydzi. On temu się strasznie dziwi. Zapowiedział, żebym lepiej przełamała tę barierę do naszego następnego razu. Chciałabym, żeby był zadowolony, bo ja... na pewno będę. Co robić? 

Nie mam nic przeciwko takiej formie wyrażania uczuć, ale połykanie cudzych płynów ustrojowych to już poważniejsza sprawa. Słyszałam, że to nawet może być zdrowe... Połknąć?

Julia

29 % tak
71 % nie

Komentarze (13)

Ocena: 4.69 / 5
gość (Ocena: 1) 04.11.2016 12:36
hahahaha i to jest "decyzja dnia" o boże xD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.11.2016 12:23
od tego mozna dostac raka przelyku albo raka gardla. Takze dla wlasnego zdrowia nie zgadzaj sie. Niech spusci ci sie na reke i daj mu pozniej to do jego ust, niech poczuje jak to smakuje. A jak mu cos nie pasuje to won!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.11.2016 11:19
NIE! Jeśli sama tego nie chcesz to on nie ma prawa Cię do tego namawiać, niech sam sobie połyka jak chce. Mnie też to brzydzi i nigdy nie połknęłam, na szczęście mój facet też nigdy o to nie prosił.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.11.2016 11:04
Rob co tobie pasuje, nigdy nie rob czegos tylko dlatego ze "on" tak chce, seks ma byc przyjemnoscia dla was obojgu !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.11.2016 10:14
W moim mniemaniu zaś jest to normalne. Zakładam że nie masz nic przeciwko oralnym pieszczotom kiedy to Ty jesteś pieszczona? Zauważ że kobieta wydziela również pewne płyny ustrojowe, bynajmniej nie w momencie kulminacyjnym i wydaje mi się że faceci jakoś nie mają taki problemów: "połykać czy nie połykać, oto jest pytanie natury mojej egzystencji".
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo