Zdradził mnie po pijaku. Czy to się liczy? Olka, 20 l.

Zdradził mnie po pijaku. Czy to się liczy? Olka, 20 l.
03.11.2016

Od dłuższego czasu (7 miesięcy) jestem z mężczyzną mojego życia. A przynajmniej tak mi się wydawało do tej pory. Jakiś czas temu byliśmy na imprezie w plenerze. Oboje wypiliśmy o wiele więcej niż powinniśmy. Wtedy to przyłapałam go na całowaniu się z inną dziewczyną. Wiedziałam w jakim byliśmy stanie, więc z rozmową na ten temat zaczekałam do następnego dnia.

Widziałam jak jest mu przykro, wstyd i głupio z tego powodu, jednak to nic w porównaniu z tym, co ja czułam. On należy do osób skrytych i nieśmiałych, więc kiedy przychodzi do takich rozmów, to bardzo ciężko się z nim dogadać, więc zdziwiłam się, że w tym momencie był taki wylewny i odpowiadał na wszystkie moje pytania. Powiedział, że na moim miejscu dałby liścia i zapomniał o takim idiocie. Jednak to nie jest takie proste. 

Mówił, że nie będzie nawet próbował się tłumaczyć, bo nie ma usprawiedliwienia na takie czyny i zachowania. Na pytanie, jak chciałby żeby dalej wyglądał nasz związek odparł, że za wszelką cenę postara się odzyskać moje zaufanie i udowodnić mi jak bardzo mu na mnie zależy. Póki co trzymam go na dystans, bo nie potrafię sobie poradzić z myślą, że mógł całować inna kobietę na moich oczach w sposób, w który zawsze całował mnie. 

Jestem w stanie mu to wybaczyć, ale nigdy nie zapomnę i już do końca życia będzie mi towarzyszyć obawa czy to się nie powtórzy. Pytanie czy mam brnąć w to dalej czy nie, bo jestem rozdarta jak nigdy...

Olka

78 % tak
22 % nie

Komentarze (17)

Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 03.11.2016 17:13
,, Bo byłem pijany i nie wiedziałem, co robię" - ulubiona wymówka mojego eks. Dosłownie na wszystko ! Najlepiej zwalić całą sytuację na alkohol i udawać niewiniątko... Dziewczyno nie bądź głupia ! Zdradził raz, zdradzi i kolejny, tylko kwestią czasu jest kiedy. Za drugim razem będzie bolało jeszcze bardziej, wiem co mówię.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2016 17:08
Alkohol to żadne wytłumaczenie ! Zdrada to zdrada. Uważam, że człowiek nie jest nigdy na tyle pijany, by nie wiedzieć, co robi. Dziewczyno, nie bądź naiwna ! Skoro raz posunął się do czegoś takiego to zrobi to kiedyś kolejny raz, bo wie, że mu wybaczysz jak się trochę postara. Nie ma sensu. Wierz mi, byłam w identycznej sytuacji. Co z tego, że się staral i prawie pół roku biegał za mną, by odbudować moje zaufanie? Przez chwilę było dobrze, potem jak nadarzyla się okazja zrobił to samo... Tacy ludzie po prostu mają we krwi skłonności do takich zachowań.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.11.2016 14:26
Znajdź innego, porządnego. Idiota.
odpowiedz
Anonimka (Ocena: 5) 03.11.2016 10:36
Zdrada to zdrada. Alkohol nie jest żadnym wytłumaczeniem. Zrobił to raz zrobi i kolejny. Znajdzie się inny, a tego sobie daruj.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2016 10:28
W takich sytuacjach jak ta faceta cos jednak zachęca lub popycha do robienia takich rzeczy , nieważne czy po pijaku czy trzeźwo . Czy pocałunek czy przytulenie lub dotykanie obcej kobiety wydaje mi się poprostu niestosowne jeśli ma sie kobietę. Jak dla mnie jest do nie do zaakceptowania i uważam że nie powinnaś mu ufać , ponieważ takie sytuacje mogą sie powtórzyc zwłaszcza jak wypije .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo