Szukam butów na jesień i zimę. Kupić sobie EMU? Sylwia, 18 l.

Szukam butów na jesień i zimę. Kupić sobie EMU? Sylwia, 18 l.
06.10.2016

Dziewczyny, chciałabym Was zapytać, co myślicie o butach typu emu. Szukam czegoś na jesień i zimę, ale na razie to jakaś tragedia. W sklepach same dziwne kozaki, które do niczego nie będą mi pasowały. Znalazłam jedne w miarę dobre, ale tak kiepsko wykonane, że pewnie się rozlecą po pierwszym przymrozku. Jestem zmarzluchem i szybko czegoś potrzebuję, ale nie potrafię się zdecydować. Czy emu wchodzą w grę?

Słyszałam o tych butach bardzo różne opinie. Jedni mówią, że to najbrzydsze buty na świecie, a inni, że najcieplejsze i najwygodniejsze. Dla mnie ich wygląd jest raczej obojętny. Ani nie są specjalnie piękne, ale też mnie nie odstraszają. Buty jak buty. Przynajmniej pasowałyby do wszystkiego, bo prezentują się bardzo uniwersalnie. Ale sama już nie wiem. Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.

Pokazałam je mamie i stwierdziła, że są okropne. Jej zdaniem młoda dziewczyna powinna wybrać coś bardziej eleganckiego, a dla niej to „zwykłe buciory”. Mówi, że wyglądają jak futrzana wersja gumiaków i nawet koło domu by w nich nie chodziła. Ona ma dziwny gust, więc za bardzo się nie przejmuję jej zdaniem, ale wiem, że inni też nie najlepiej mówią o emu.

Mam 18 lat, jestem normalnie zbudowana. Ani za gruba, ani nie za chuda. Podobno mam zgrabne i długie nogi. Myślicie, że emu by mi pasowały? Podobają Wam się czy szukać czegoś innego? Chodziłam po sklepach, ale nie widzę nic fajnego...

Sylwia

44 % tak
56 % nie

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.10.2016 17:03
jeśli prawdziwe oryginalne emu to kupuj. Ja mam i są to najcieplejsze buty jakie mam, kupiłam je 3 lata temu a nadal wyglądają prawie jak nowe. I nie pamiętam też, żeby mi przeciekały. Ja polecam. :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2016 16:04
To sobie kup trapery :/ jest wiele ładnych. Solidnie zrobione podeszwa się nie rozwala i w dodatku ciepłe
odpowiedz
Alka (Ocena: 5) 06.10.2016 13:42
to są papucie z gąbki :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2016 09:53
po 1. oryginalne EMU/UGG kosztują i to sporo, od 400zł do nawet 1000zł. (rozumiem że skoro chcesz EMU to oryginał a nie żadną podróbę z alledrogo, gdzie po wyjsciu z domu ośmieszyłabyś się, bo noszenie podrób to robienie z siebie idioty, poza tym rozkleją się w try miga). faktycznie są one ciepłe, jak się o nie dba to wytrzymają spokojnie więcej niż jeden sezon ale... po 2. takie buty są na suchą zimę, czyli... nie na naszą polską, gdzie non stop pada śnieg/deszcz, jest chlapa, a na chodnikach sypią sól - po prostu szkoda tych butów na taką pogodę, bo nawet oryginały będą się niszczyć, a z drugiej strony... po co wywalać na buty grube chajsy jeśli założymy je kilka razy w ciągu sezonu, tylko w suche zimowe dni... po 3. kwestie wyglądau pozostawiam do samodzielnej oceny, faktem jednak jest że... nawet australijskie oryginalne EMU są powszechnym obiektem drwin, kwestia czy ciebie to przejmuje czy nie. >>> polecam kupić jakieś ładne skórzane kozaczki, z kożuszkiem w środku (kożuszek, zwłaszcza naturalny jest najcieplejszą wyściółką stosowaną w butach) które posłużą więcej niż rok, a i łatwiej je utrzymać w czystości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2016 08:53
One są obrzydliwe, nigdy bym takich nie założyła. W sumie tylko wysokie dziewczyny od długich i chudych nogach jeszcze jakoś w miarę się w nich prezentują. One są takie nijakie, ani to eleganckie ani ładne ale rób jak uważasz to Twój wybór Twoje życie, Twoje nogi, mi się nie podobają ale jeśli Tobie tak i wiesz, że będą na Tobie dobrze wyglądać to powinnaś je kupić
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo