Czy muszę zrezygnować z obcasów, bo chłopak jest niski? Monika, 20 l.

Czy muszę zrezygnować z obcasów, bo chłopak jest niski? Monika, 20 l.
28.07.2016

Mam 173 cm wzrostu. Nie jakoś strasznie dużo, ale w sam raz. Tak mi się wydawało... Ale stało się, zakochałam się w chłopaku, który jest ode mnie niższy. Może nie bardzo, ale to widać, kiedy stoimy obok siebie. Pod warunkiem, że mam buty na płaskiej podeszwie, bo jak założę coś wyższego, to może mnie pocałować tylko w brodę. Czasami się z nim droczę i musi stawać na palcach. Śmiesznie to wygląda.

Problem w tym, że ja nie znoszę płaskich butów, bo wyglądam wtedy jak słoń. Obcasy wydłużają mi nogi i w ogóle wyglądam dużo bardziej zgrabnie. On mówi, że nie ma kompleksu na punkcie swojego wzrostu, ale ja niepotrzebnie robię mu na złość. Na razie ograniczam się do obcasów, kiedy muszę wyglądać elegancko, ale to mu też nie pasuje.

 

Najchętniej to widziałby mnie w płaskich kapciach zawsze i wszędzie. Już to widzę... Idę na imprezę, ślub, do restauracji czy gdziekolwiek i mam zrezygnować ze szpilek? Na pewno będę wyglądała wspaniale. Nie podoba mi się jego podejście do tego tematu. Zachowuje się jak dziecko. Coś mu nie pasuje, to zaraz ustawia wszystkich po kątach. Ja mam wyglądać tak, jak on chce. Tylko po to, żeby mógł leczyć swoje kompleksy.

Mam ochotę się zbuntować i kupić jeszcze wyższe buty. Albo się przyzwyczai, że jest niższy, albo nie wiem co z tego będzie. Ja też nie skaczę z radości, że mam mniejszego faceta, ale jeszcze mu nie kazałam nosić butów na koturnach. Niech się wreszcie zajmie ważniejszymi sprawami, a nie tym, jak przy mnie wygląda. Jeśli chodzi taki niepewny i pokurczony, to nie dziwne, że inni zwracają na to uwagę.

Nie wiem jak mam z nim postępować, bo zaczyna mnie to mocno wkurzać. Chcę mieć przy sobie faceta, a nie kogoś, kto przejmuje się takimi głupotami. To nie jest mój problem, żebym się musiała dostosowywać, do tego co sobie wymyśli. Zaraz stwierdzi, że mam nosić płaskie fryzury, żeby włosy za bardzo mnie nie podwyższały...

Chyba przestanę słuchać tych jego narzekań i zacznę wreszcie wyglądać, jak chcę. Ciekawe co wygra – miłość czy chore kompleksy...

Monika

37 % tak
63 % nie

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.07.2016 09:17
A mnie jara sytuacja, kiedy jestem o parę cm wyższa od faceta, gdy założę szpilki. Normalnie jestem ok. 5-6 cm niższa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.07.2016 23:22
Nie musisz! Ty masz się czuć dobrze w czym chodzisz.. tak samo jak twoj chopak. Ty mu nie dyktujesz w czym ma chodzic.. mój chłopak też jest mojego wzrostu, na codzień noszę płaskie buty, bo lubię. Ale jak gdzieś wychodzimy to ubieram szpilki i nie ma problemu. Twój chłopak jest dziwny.. miłości nie mierzy się w centymetrach... Ale w uczuciu.. jest bardzo dużo par , gdzie dziewczyna jest duzo wyższa, nawet boso. nie przejmuj się głupimi komentarzami, rób jak ci wygodnie. Jeśli Cię kocha to nie będzie zwracał uwagi na to w czym chodzisz..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.07.2016 17:52
ALB O ZREZYGNUJ Z OBCASOW ALBO Z NIEGO... GLUPA DZIEWUCHO JESZCZE CHLOPAKOWI KOMPLEKSY ROBISZ SWOIM DURNYM ZACHOWANIEM. ciekawe czy samaś taka idealna
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.07.2016 15:38
Nie cierpie jak chłopak jest nizszy ,wygląda to fatalnie i smiesznie .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.07.2016 14:40
Dla milosci będziesz musiala zrezygnować z tych obcasow ,ponieważ ,tochlopak ma być wyższy od dziewczyny .Ja osobiście nie mogłabym zrezygnować ,uwielbiam wszystkie buty na obcasach .Mialam to szczęście ,ze nigdy nie zwracałam uwagi na niższych chlopakow ,wlasnie z tego powodu ,ponieważ czuje się zle jak facet jest nizszy .
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo