Czy suknia ślubna musi być biała? Mam na oku kremowo-bordową... Lidia

Czy suknia ślubna musi być biała? Mam na oku kremowo-bordową... Lidia
30.06.2016

W sierpniu tego roku biorę ślub. Ma być bajkowo, wynajęliśmy piękną salę, fajny zespół, w kościele będą świeże kwiaty i Ave Maria. Dokładnie tak jak to sobie wymarzyłam.

Jestem właśnie na etapie szukania sukni i przyszedł mi do głowy całkiem szalony pomysł. Kreacja w kremowym odcieniu z dużą ilością bordowych akcentów. W zasadzie bordowe są rękawiczki (sięgają za łokieć), pelerynka na ramiona i połowa spódnicy na kole. Jest też trochę bordowej koronki i różyczek.

Wyglądam w tej sukni pięknie, od razu się w niej zakochałam. Niestety, zdania nie podziela moja mama i dwie siostry...

 

 

One uważają, że to zbyt kontrowersyjny pomysł i powinnam iść do ślubu w bieli. Myślę za to, że bordo mogłoby przypaść do gustu mojemu narzeczonemu, ale przecież on nie powinien wcześniej widzieć sukni.

I jestem w kropce. Najbliższe mi osoby, w których intencje wierzę, odradzają mi taką kreację. Ja jednak rozmyślam o niej całe dnie i noce. Podoba mi się!

Uważacie, że to zbyt odważna opcja? Pomocy...

Lidia

29 % tak
71 % nie

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.07.2016 15:03
moja koleżanka miała przecudną suknię kremowo-bordową (była dziewicą, ale to nieważne, po prostu podobał jej się ten model) i uważam, że wyglądała super, bardzo do niej pasowała.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.07.2016 19:52
I prawidłowo skoro nie jesteś dziewicą. Biel jest tradycją z dawnych lat.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.06.2016 11:54
Musisz się dobrze zastanowić. Pomysł jest fajny, ale czy jesteś gotowa na krzywe spojrzenia dewotek pod kościołem? I czy za 10 lat nadal będzie Ci się podobać? Mi z opisu wydaje się mocno kiczowata, ale to kwestia gustu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.06.2016 10:40
bordowe rękawiczki i peleryna, do tego suknia na kole i jakieś różyczki... toż to wiocha po całości, weź się jeszcze zastanów, bo za kilka lat oglądając zdjęcia z wesela myślę że będziesz żałowała założenia takiej "kreacji"
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo