Czy ukrywać przed chłopakiem swoje poglądy polityczne? Anonim

Czy ukrywać przed chłopakiem swoje poglądy polityczne? Anonim
15.06.2016

Mam chłopaka, który bardzo się interesuje polityką. Jest prawicowcem i to takim na serio. Można się domyślić kogo popiera. Ogólnie mamy całkiem inne poglądy w tej sprawie, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Nigdy nie wdawałam się w dyskusje o tego typu rzeczach i jest nam dobrze. On często zagaduje, a ja mu mówię, że mam to gdzieś. Nie powiedziałam nigdy wprost - ja jestem za lewicą i uważam jego ulubionych polityków za oszołomów.

Polityka już za dużo miesza w kraju. Szkoda, żeby jeszcze związki się przez nią rozpadały. Ale ostatnio zgadałam się z kumpelą i ona powiedziała, że jestem zakłamana. Jej zdaniem nie można ukrywać swoich poglądów, jeśli chce się być z kimś szczerym. A bez prawdy żaden związek się nie uda. Już sama nie wiem, bo nie chcę zaogniać sytuacji. Najchętniej bym dalej milczała w tej kwestii i miała święty spokój.

 

 

Wiadomo, że jego gadanie mnie często denerwuje. Aż mnie mdli jak on zaczyna te swoje wywody. Poza tym jest super facetem, z którym chcę być chyba na zawsze. Myślę, że on jeszcze dojrzeje i przestanie się tak ekscytować. Na razie wciąż słyszę o lewakach i tak dalej. Jak o tym nie mówi, to jest do rany przyłóż.

Biję się z myślami po tej rozmowie z koleżanką. Ona ma odrobinę racji. Chłopak może wygadywać wszystko, co chce, a ja się ukrywam, żeby go nie zdenerwować. A może właśnie powinnam bronić swoich racji, żeby on trochę zmądrzał? Na razie to wygląda tak, jakbym go klepała po pleckach. Co mi doradzicie?

Anonim

73 % tak
27 % nie

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2016 21:15
Ja mam poglądy prawicowe mój chłopak ma zupełnie odmienne i jesteśmy się w stanie dogadać. Umówmy się nie każdy kto jest za obecnym rządem jest fanatykiem ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2016 17:51
Nigdy nie wychodz za prawicowca! Nigdy!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2016 13:45
Będziesz drugą panią Dudą, która boi się zabrać głos, bo ma inne poglądy niż mężulek. Powodzenia Ci życzę, jeśli zostaniesz jego żoną, bo będzie Cię chciał wcisnąć w tradycyjną rolę.
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2016 13:38
Obawiam się, że niestety on dalej będzie zacietrzewienie prawił swoje poglądy i prędzej czy później coś w Tobie pęknie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2016 09:46
to zależy czy te poglądy mają realny wpływ na twoje życie, jeśli nie to nie widzę powodów dla których miałabyś się wykłócać z chłopakiem o poglądy, które nawet dla ciebie nie są aż tak ważne. On jest fanatykiem,a le ty nie to po co to drążyć
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo