Czy taki sposób utraty dziewictwa to powód do wstydu? Asia, 18 l.

28.05.2016

Mam 18 lat i od ponad roku jestem w stałym związku. Będąc jeszcze w gimnazjum związałam się z  nieodpowiednim chłopakiem. Był 3 lata starszy ode mnie, ale niestety imprezował, pił, palił (nie tylko papierosy). Zdarzało mu się mnie bić, upokarzać. Próbował mnie zmusić także do seksu. Szukając pomocy weszłam na pewien czat, wyżaliłam się przypadkowemu chłopakowi z tego jak jestem traktowana i jak boję się tego pierwszego razu z moim chłopakiem...

Okazało się, że studiuje 70 km od mojej miejscowości. Wyznałam mu, że jestem dziewicą i bardzo się boję tego, że mój obecny chłopak może mi zrobić krzywdę w trakcie pierwszego stosunku. Zaproponował „pomoc”.

Powiedział, że mogę do niego przyjechać, a on „załatwi sprawę”

Obiecał też, że zwróci mi za bilety, kupi jakiś prezent, pójdziemy na jakiś obiad. Mówił także o antykoncepcji, że o gumki nie mam się martwić i że mam sobie policzyć dni cyklu tak na wszelki wypadek, żebym nie miała potem problemów. Skorzystałam więc z okazji i pewnego dnia, mając niewiele ponad 15 lat, wsiadłam w pociąg i pojechałam. Odebrał mnie z dworca, pogadaliśmy, zjedliśmy i pojechaliśmy do jego mieszkania. Wtedy się przekonałam, że moja decyzja była jednak rozsądna.

Miałam dosyć mocną błonę i gdyby mój partner nie był delikatny, mogłoby to się skończyć poważnym krwotokiem. Z tym chłopakiem do dzisiaj mam kontakt. Mój partner, z którym wtedy byłam, dobrał się do mnie dosyć brutalnie na imprezie tydzień później...

 

Jeszcze w tym samym miesiącu dowiedziałam się, że od dawna nie był wobec mnie w porządku i od ponad 3 miesięcy umawiał się jeszcze z kilkoma dziewczynami. Teraz jestem z kimś innym i jest taki problem, że on jest prawiczkiem, a ja wstydzę się przyznać do tego, że nie jestem dziewicą. Obawiam się tego, że może mnie nawet z tego powodu zostawić. Fakt, utrata dziewictwa w wieku 15 lat nie jest powodem do dumy, w dodatku z takim lekkim sponsoringiem.

Mój pierwszy partner jest do dzisiejszego dnia moim przyjacielem. Nie poznałam ich nigdy ze sobą. Nie wiem co zrobić. Przyznać się, nie przyznawać... Sama nie wiem. Co Wy zrobiłybyście na moim miejscu? Seks z tamtym poznanym na czacie facetem uprawiałam tylko jeden raz. Nie jestem puszczalska, ale bardzo się boję, że on tak pomyśli jak się o tym dowie.

Asia

32 % tak
68 % nie

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2016 14:04
o ja pierdziele no ciekawe co oni tu jeszcze wymyślą...coraz głupsze te artykuły
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2016 13:18
Well... Sądzę, że z każdym powinnaś po prostu urwać kontakt. Źle postąpiłaś, nie ma się czym chwalić, ale wstydzić... też nie. Byłaś w patowej sytuacji i chyba kierowałaś się emocjami.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2016 12:52
ale patologia!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2016 07:03
rozdziewiczyas sie żeby przygotować sie do ewentualnego gwałtu:D jaka szmaciana patologia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2016 17:35
bardzo dojrzale to bylo nie ma co . zdradzilas swojego typa sama z innym facetem , juz nie mowiac ze w ogolejak tak mozna.. nie lepiej zachowaj dla siebie szczegoly i tyle. pospieszylas sie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie