Jestem bardzo jasną blondynką. Czy zafarbować brwi na czarno? Dorota

Jestem bardzo jasną blondynką. Czy zafarbować brwi na czarno? Dorota
28.04.2016

Jestem naturalną blondynką. Mam bardzo jasne włosy, w świetle prawie białe. Niektórzy myślą, że urodziłam się w Skandynawii, bo tam kobiety tak wyglądają. A inni nawet podejrzewali mnie o to, że jestem albinoską. Długie, prawie siwe włosy, podobnego koloru rzęsy i brwi, no i blada cera. Możecie sobie wyobrazić.

Lubię siebie, ale jakby to powiedzieć... Brakuje mi wyrazu. Za mało się na mojej twarzy dzieje. Wszystko zlewa się w jedną bladą całość. Oczy gdzieś znikają i  ogóle ich nie widać. Ratuję się ciemnym tuszem, ale to za mało. Nawet przyciemnianie brwi kosmetykami niewiele daje.

Chcę to zmienić i dlatego proszę Was o szczerą radę.

Możecie sobie wyobrazić, jak mniej więcej wyglądam. Bladość połączona z blondem. Jestem ciekawa, czy pasowałyby mi ciemne i wyraźne brwi. Nawet czarne. Myślałam o hennie. Jeśli nie mocna czerń, to może przynajmniej coś wpadającego w brąz? I chodzi mi tylko o brwi, bo włosów nie mam zamiaru na razie farbować.

Do tego mocniej pomalowane usta, podkreślone rzęsy i może wreszcie wyglądałabym jak człowiek.

Myślicie, że to by do mnie pasowało?

Dorota

77 % tak
23 % nie

Komentarze (30)

Ocena: 4.87 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2016 22:24
na brwi chłodne odcienie, wchodzące w szarości. Żadne ciepłe brązy, będziesz wyglądał okropnie. Nie polecałabym też czarnego, jeśli jesteś bardzo jasną blondynką.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2016 21:16
Czarny niekoniecznie, zwłaszcza jeśli masz delikatną urodę. Polecałabym taki "szary-brąz". Moja koleżanka też ma taki typ urody, jej naturalne brwi są praktycznie niewidoczne. Najpierw zrobiła sobie za ciemną hennę i nie wyglądało to za dobrze. Trzeba mieć konkretny typ urody by dobrze wyglądać z tak mocnym kontrastem, bo zaprzeczyć się nie da, że są takie które przy tym połączeniu będą wyglądać super i takie które będą wyglądać źle. Na początku proponowałabym właśnie taki bardzo chłodny, nie za ciemny brąz, wpadający w szarość.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2016 20:49
Żartujesz ?? Twój typ urody i ciemne brwi? Przecież będziesz wyglądała groteskowo. Brwi w kolorze jasnego brązu, dosyć delikatne, tylko i wyłącznie. Jeśli wyglądasz bez wyrazu to postaraj się trochę ożywić wizerunek - kolorowe ciuchy, fajny makijaż, opal się lekko jeśli możesz, ale nie przesadź bo zrobi się sztucznie. Nie farbuj też włosów, w PL taki naturalny kolor to wielka rzadkość. i fajna sprawa.
zobacz odpowiedzi (1)
MMmma (Ocena: 5) 28.04.2016 18:32
Widać od razu, że te które mówią żeby nie farbowała nie są blondynkami :P dobrze zrobiona henna przy jasnym blondzie podkreśla urodę. Na początku będziesz czuła się śmiesznie ale po dwóch dniach kiedy skóra pod brwiami się całkowicie domyje będzie ślicznie :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2016 15:11
sraty taty, jak ktoś ma jasny i chlodny typ urody będzie wyglądał dobrze w chlodnych kolorach - biel, czerń, grafit, odcienie szarości. nic rudego, nic brązowego - nic z ciepłym akcentem, bo będzie się gryźć i wyjdzie wiocha. jasna blondynka może wyglądać dobrze z ciemnymi brawiami, ale odcień musi dopasować ktoś kto ma doświadczenie i się na tym zna. jak ktoś uważa, że do bieli będzie pasować brąz - to chroń panie przed takim doradcą :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo