Czy zmienić termin osiemnastki, bo koleżanka robi imprezę tego samego dnia? M.

27.04.2016

Mam do Was pytanie, bo nie wiem co zrobić. Od dawna planuję swoją osiemnastkę. Tak się złożyło, że wypada w sobotę, więc akurat tego dnia mogłabym ją zrobić. Tak miało być, ale pojawiła się konkurencja. Koleżanka z klasy ma urodziny kilka dni przede mną i już zajęła ten termin!

Dowiedziałam się niedawno, jak mi wręczyła zaproszenie. Ubiegła mnie i chyba nie mogę mieć pretensji. Chociaż mogła się domyślić, że ja też coś zrobię i prawdopodobnie tego samego dnia… Może to nie przypadek, ale złośliwość - nieważne.

Fakty są takie, że dwie imprezy w tym samym terminie to chyba kiepski pomysł. Ludzie będą musieli wybierać, do kogo wolą pójść.

 

Ona jest taką typową klasową gwiazdą, więc wydaje mi się, że większość wybierze jej urodziny. A z drugiej strony może tak byłoby lepiej, bo przynajmniej bym się dowiedziała, kto naprawdę mnie lubi? No, ale wciąż się boję, że mało kto przyjdzie i osiemnastka przemieni się w stypę.

Nie lubię ustępować innym. Zwłaszcza, że miałam konkretne plany i teraz nie wiem jak to wszystko pozmieniać. Żałuję, że wcześniej nie przygotowałam zaproszeń. Teraz mam dylemat czy zrobić coś po swojemu, czy ulec jej szantażowi…

Poradzicie mi?

M.

 

34 % tak
66 % nie

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
dona (Ocena: 5) 28.05.2016 20:51
Miałam podobną sytuację i zmieniłam termin :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 29.04.2016 22:33
ale głupia jesteś. Przypadek, bo się spóźniłaś, a nie od razu złośliwość, intryga i szantaż. Dorosła niby...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2016 17:24
o jezu a co to za problem? zrób tydzień wcześniej albo później i po problemie. osiemnastka to nie ślub czy jakaś wielka sprawa, że trzeba zaklepywać specjalny termin i rozdawać oficjalne zaproszenia, to tylko zwykła impreza.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2016 13:34
No to zrób w następny weekend. Niestety, ale na takie imprezy zaproszenia rozdaje się wcześniej ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2016 08:35
Przełóz impreze tydzień wcześniej lub później ludzie nie będą musieli wybierać, niektórzy na pewno by chcieli być na obu imprezach. Ja specjalnie przekładałam bo grupa moich znajomych w terminie w którym chciałam napierw zrobić impreze mieli wyjazd na drugi koniec polski zagrać koncert (mieli zespół) i jakoś tragedia się nie stała. Wyluzuj, nic się nie stanie jak przełożysz :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie