Czy ja jestem bi? Chcę wyjść za mąż, ale kręcą mnie dziewczyny... Asia

25.03.2016

Tyle się mówi w ostatnich latach o gejach i lesbijkach, że już wymiotuję tym tematem. Uważałam, że powinni dać sobie z tym spokój. Niech każdy żyje jak chce, ale niech tym tak nie epatują. Nie rozumiałam ich, bo po to stworzono kobietę i mężczyznę, żeby się dopełniali. Facet z facetem, babka z babką? Okropne. Do czasu, kiedy sama zaczęłam patrzeć w dziwny sposób na inne dziewczyny... Nie chodzi o to, że się w jakiejś zakochałam, bo tego tylko by brakowało. Zaczęły mnie ciekawić.

I to w jakimś dziwnym sensie, bo zaczęłam doceniać ich urodę, a nawet zastanawiać się, jak wyglądają nago! Kiedy przebieramy się na WF, to zamiast patrzeć w swoje gacie, oglądam tyłki koleżanek. Nie wiem co się ze mną dzieje. Czasami mam ochotę złapać za taką piękną pupę, pocałować dziewczynę, a może nawet coś więcej. Nie wiem skąd to się u mnie wzięło, bo u mnie w rodzinie nikt nie jest tak zboczony!

Wcale nie mam ochoty wiązać się z dziewczyną i tworzyć z nią rodziny. Aż tak nienormalna nie jestem. Po prostu bywają momenty, kiedy mam ochotę na bliskość innej kobiety. Chciałabym dotykać ją po całym ciele, a ona robiłaby to samo. Nikt jak kobieta nie zrozumie drugiej kobiety. Nie spałam jeszcze z chłopakiem, więc nie wiem dokładnie jak to jest, ale jakoś mi się nie spieszy. Ładną dziewczynę zagoniłabym do łóżka natychmiast...

Lubię chłopców, podobają mi się, chcę mieć męża i dzieci, więc na pewno nie jestem jakąś lesbijką. Boję się, że jestem bi. To nie powinno mi aż tak utrudnić życia, ale to też dziwne. Wcale tego nie chciałam i nagle się to pojawiło. Nawet najlepsza przyjaciółka wydaje mi się teraz... seksowna?

 

Jak mam to zwalczyć? Nie chcę być nienormalna. Chcę być żoną i matką, a nie jakimś dziwakiem, który może się kochać z każdym obojętnie jakiej płci. Nie chcę leczyć gejów i lesbijek, ale sama chętnie bym się z tego zboczenia wyleczyła. Tylko jak? Może pójść do księdza i mu o tym opowiedzieć? Mogę się spotkać nawet z egzorcystą, byle to ze mnie wypędził.

Zaczęłam nawet przeglądać dziwne strony i robi mi się przyjemnie jak oglądam gołe kobiety, więc to nie jest fałszywy alarm. Miałyście coś takiego?

Asia

50 % tak
50 % nie

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2016 09:43
w młodym wieku człowiek ma rozchwianą seksualność, jeśli chceszmieć rodzine to nie podążaj za tymi fantazjami, tylko skup się na nauce i ew.chłopakach ;) zzastanów się lepiej gdzie iśc na studia, co warto robić żeby mieć dobrą prace
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2016 12:17
mam podobnie tylko ja już spałam z dziewczyną natomiast z żadnym chłopakiem jeszcze nie ale też mnie pociągają
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2016 11:49
normalny etap, sporo dziewczyn w wieku dojrzewania zaczyna myśleć o kobietach w kontekście erotycznym. potem to przechodzi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2016 11:14
mnie się wydaje, że bi można być jeśli by potrafiło się stworzyć związek z kobietą. Seks to tylko seks, ludzie mają różne perwersje czy upodobania. Dopóki nie da się realnie żyć z drugą osobą tej samej płci, nie można być lesbijką czy bi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2016 03:54
Seks z kobietą jest ok ;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie