Związałabyś się z rudym chłopakiem? Aga, 20 l.

Związałabyś się z rudym chłopakiem? Aga, 20 l.
08.03.2016

Zakochałam się... Nikogo nie szukałam, ale tak się zawsze dzieje. Ani nie jest to dobry czas na nowy związek, ani chłopak dla mnie. Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że spodoba mi się taki typ, to naprawdę bym go wyśmiała. Zawsze podobali mi się bruneci, najlepiej z zarostem, krótkimi włosami, a tutaj trafił mi się on...

Jest w moim wieku, co jeszcze jakoś przełknę. Wolałabym kilka lat starszego. Wysoki też jest, można powiedzieć, że zgrabny. Ładnie się uśmiecha, ma poczucie humoru, ale na Boga, on jest rudy! Nie mam uprzedzeń, nie o to chodzi. Po prostu rudzi mi się kojarzą tak, a nie inaczej. Nigdy mi się rudzi nie podobali.

Chyba też trochę boję się reakcji moich znajomych. Nie ma wśród nich rudych. Kto wie, jak zareagowaliby na mój związek z kimś takim. To nie moja wina, że ten kolor włosów nie wzbudza sympatii ani zaufania.

Wszystko jest na nie – moje wcześniejsze nastawienie i dzisiejsze obawy. A stało się jakoś tak, że jednak wpadł mi w oko i coś mnie do niego ciągnie. Nie potrafię tego wytłumaczyć. Równocześnie się tego boję, bo nie będę ukrywała – na wyglądzie faceta mi zależy. On brzydki nie jest, ale rude włosy wystarczą...

Wiem, jak niektórzy ludzie patrzą na rudych i tu jest chyba ta moja blokada. Serce aż się do niego rwie, ale rozum podpowiada, że to kiepski pomysł. Chyba do reszty zgłupiałam. Zawsze może się okazać, że ten jego czar pryśnie i zostanę z chłopakiem, który tak naprawdę mi się nie podoba. Może to jakieś chwilowe zaćmienie?

Co o tym myślicie?

Aga

43 % tak
57 % nie

Komentarze (18)

Ocena: 4.78 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2016 06:32
Ale chwileczkę... czy mi się wydaje, czy ten sam problem dnia był już upubliczniany bodajże przed dwóch laty? Tylko nazwa tematu jest inna. Jeśli to ta sama autorka, to tkwisz w tym samym punkcie od prawie dwóch lat - gratuluje! Dziewczyno! Zakochałaś się, tak? TAK! To na co Ty czekasz, pytam się. Normalnie bym się związała, jeśli by mi się podobał. Nie przejmuj się znajomymi, dostosują się do warunków. Tak poważnie. Tobie ma się podobać.
odpowiedz
zakochanawrudowłosym (Ocena: 1) 08.03.2016 23:20
Mój facet ma rude włosy. Powiem więcej, ma nawet (o zgrozo?!) rudy zarost! Dla mnie to tylko kolor, który zresztą bardzo mi się podoba ;) Jestem prawie w wieku rzekomej autorki listu i ubolewam, że przez takie jednostki wszyscy młodzi ludzie postrzegani są właśnie w taki, a nie inny sposób. Na szczęście są tacy, którzy doceniają wnętrze człowieka, chociaż osobiście nie rozumiem w czym gorszy jest rudy od szatyna? Mam jednak nadzieje, że cały ten list to fejk. W jakim świecie ja żyję..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2016 22:04
No mam nadzieje, ze autorka posta jest tak zapierajaco dech w piersiach piekna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2016 20:10
uwielbiam rudych :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.03.2016 17:22
Rudzi są fałszywi. Przekonałam się o tym nie raz. Nikt mi nie powie, że są wyjątki. Rudość to kwestia charakteru.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo