Moja 50-letnia mama nosi krótkie spódnice i szpilki. Ośmiesza się? Tamara

Moja 50-letnia mama nosi krótkie spódnice i szpilki. Ośmiesza się? Tamara
19.02.2016

Mam pytanie w imieniu mojej mamy. Nie prosiła mnie o to, ale mnie niestety nie chce słuchać. Ona ma już ponad 50 lat. Fajnie się trzyma, jest zdrowa i elegancka, ale moim zdaniem trochę przesadza. Wygląda trochę młodziej, ale przecież wieku nie ukryje. A ona uwielbia nosić krótkie spódnice i szpilki, co moim zdaniem trochę nie pasuje.

Nie mówię, że chodzi w miniówach, ale dłuższych niż do kolan nie zakłada. Odsłania całe łydki. Do tego szpila na 10 cm i tak chodzi do pracy, do sklepu, na spacer. Rozumiem, że to taki styl i przyzwyczajenie, ale te nogi nie są najmłodsze. Ostatnio szłyśmy razem i jakieś dziewczyny się z niej śmiały. Wmówiłam jej, że nie o nią chodzi, ale takie są fakty.

 

 

Nawet mi nie chodzi o to, że jest stara i się odmładza. Wszystkie babki tak robią. Tylko, że ona nie ma warunków. Jest dosyć wysoka i w tych szpilkach wygląda jeszcze bardziej pokracznie. Łydki są mocno sfatygowane, jakieś pojedyncze żylaki widać i wrośnięte włoski. Namawiałam ją na bardziej płaskie obuwie, to nie słucha.

Jakich argumentów mam użyć, żeby trochę znormalniała? Nie chcę żeby ludzie myśleli o mojej mamie, że za bardzo się stara. Żeby nie było, ona faceta nie szuka, bo jest szczęśliwa z moim tatą... Mam trochę racji?

Tamara

56 % tak
44 % nie

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2016 22:06
Lepiej zadbana i kobieca mama niż zaniedbana kura domowa. Powinnaś być dumna, że mama dba o siebie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2016 18:08
Ja wiem, że teraz panuje kult młodości, ale kobieta w KAŻDYM wieku ma prawo ubierać się tak, by czuć się ładnie i kobieco. To, ze Twoja mama skończyła 50 lat nie oznacza, że musi zakładać na siebie worek pokutny i wyglądać jak stereotypowa babcia, jej życie się jeszcze nie skończyło.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2016 16:32
coo? Dzisiaj kobiety ,które mają 50 czy 60 lat tak się ubierają. Czasy się zmieniły, dłużej żyjemy, później dojrzewamy i później się starzejemy. Chociaż nie przepadam za tą rodziną to taka Kris Jenner wygląda i ubiera się seksownie i przyzwoicie do jej wieku. Wiadomo, że jak ma więcej lat to nie powinno się odsłaniać wszystkiego, bo to zwyczajnie wygląda nie poważnie ale nie zmuszaj matki to chodzenia w crocsach i dresach. Powiedz jej ,żeby nosiła rajstopy albo rajstopy w spraju. Moim zdaniem po sprawie. A ci co się śmieją to mają pewnie matki chodzące w podomkach i nie mieści im się w głowach ,że dojrzała kobieta może dbać o swój wygląd.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2016 16:26
Ale jak ubierze płaskie buty to nagle żylaki znikną, nogi zrobią się zgrabniejsze? Kobieto wyluzuj. Ma nosić spódnice do ziemi ?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2016 11:16
Zależy. Mam 62 - letnią ciotkę, która ma najpiękniejsze nogi świata. Meeega zgrabne, zero cellulitu, opalone. W spódnicy, czy sukience dłuższej niż do kolan po prostu wygląda dziwacznie, więc śmiga w krótszych, latem nawet w szortach. I mam kuzynkę, 25 - lat na karku, której nogi (nadwaga, a w związku z tym i niezbyt proste nogi, średnia skóra) wyglądają źle i która namiętnie wybiera kuse spódnice. Zgadnij, która wygląda gorzej? To nie o wiek chodzi, tylko o nogi. Jak piękne, to nie widzę powodu, by w burce chodzić!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo