Czy odezwać się do partnera ze studniówki po 2 tygodniach? Nawet mu nie podziękowałam... Karolina

Czy odezwać się do partnera ze studniówki po 2 tygodniach? Nawet mu nie podziękowałam... Karolina
27.01.2016

Niedawno miałam studniówkę, która wypadła wyjątkowo dobrze. Byłam nią przerażona, ale nie było tak źle. Największy problem miałam z tym, że bez chłopaka trudno się dobrze bawić. Z jednej strony nie chciałam iść sama, z drugiej... to trochę głupie, żeby zaprosić kogoś obcego, byle mieć parę. Siostra wymyśliła, że załatwi mi partnera i rzeczywiście tak zrobiła. Powiedziała swojemu koledze, jaki mam problem i sam się do mnie zgłosił. Ucieszyłam się, bo zawsze raźniej iść z kimś.

Widziałam go przed studniówką tylko dwa razy w życiu. Kiedyś z siostrą, jak wracali ze szkoły i drugi raz, jak przyszedł. Bardzo miły, fajnie wygląda, rozmowny. Na pewno nie wstydziłam się wtedy, kiedy wchodziliśmy razem na salę. Koleżanki bardzo się zdziwiły, że nie przyszłam sama. Bardzo fajnie się bawiłam, mamy dużo wspólnych zdjęć, jest film ze studniówki, no i moje wspomnienia... To było niesamowite. Ale kontakt bardzo szybko się urwał.

Tak naprawdę ostatni raz rozmawialiśmy wtedy, kiedy odwiózł mnie taksówką do domu. Pożegnaliśmy się i tyle. Żałuję, że od tego czasu się nie odezwał, ani mnie to nie przyszło do głowy. Minęły prawie 2 tygodnie i mnie jest coraz bardziej głupio. Czuję się tak, jakbym kogoś wykorzystała. Przyszedł ze mną, poświęcił swój czas, a po wszystkim niech spada. Nie to miałam na myśli, ale tak to w końcu wygląda. 

Myślicie, że powinnam się do niego teraz odezwać? Nie liczę na nic więcej, ale głupio mi, że tak wyszło... Może pod pretekstem pokazania mu zdjęć? Mam też dodatkowe DVD, może by chciał... Ale jak to zrobić, żeby nie wyszło dziwnie?

Karolina

14 % tak
86 % nie

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim499 (Ocena: 5) 16.03.2016 15:04
posłuchaj gdyby ten chłopak chciał to by sam się do Ciebie odezwał :) odpuść sobie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2016 00:12
Może jest nieśmiały :P Odezwij się, co Ci szkodzi ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2016 16:03
Normalnie zagadaj, powiedz, że masz DVD i zapytaj czy może chce obejrzeć. Możesz też zapytać co słychać itp. Ale nie narzucaj się. Jak nie będzie chciał gadać lub nie będzie rozmowny to daj sobie spokój. Jak zechce sam się odezwie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2016 12:36
jakby byl zainteresowany to sam by sie odezwal
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2016 12:08
miałam podobnie rozklimy po swojej studniówce, na którą poszłam z kolegą brata;) Tyle, że ja go znałam wcześniej, czasem pogadaliśmy na imprezie czy coś. Wiem co czujesz: jak nie napiszesz to pomyśli, że go wykorzystałaś lub tylko udawałaś, że się dobrze bawiłaś, a jak napiszesz to stwierdzi, ze się zakochałaś:P Napisz do niego, podziękuj za wspólnie spędzony czas i zapytaj, czy nie chciałby zdjęć czy filmiku. zawsze przecież możesz mu je podać przez siostrę;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo